Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Bitcon papír tárca miért...

Bitcon papír tárca miért olyan biztonságos? Ha valaki feltöri a jelszót, akkor ugyan úgy lenyúlhatja a bitcoinjaimat, nem?

Figyelt kérdés
2022. okt. 23. 01:13
 1/10 anonim ***** válasza:
75%

Feltori a jelszot :))


Kb Annyi kombinacio van 24 szavas bitcoin tarcanal mint az univerzumban atom...

2022. okt. 23. 04:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Na, de én ezt nem értem.

Csináltam egy Bitcoin papír számlát.

Így néz ki: [link]

Itt van két összevissza kis-nagy betű és szám.

Az egyik a "számlaszám". Ezzel lehet megnézni a blokkláncban, hogy mennyi "pénzem" van és erre tudnak mások küldeni bitcoint, illetve a másik akkor kell ha én akarok küldeni.


Hol van a 12 24 szavas jelszó?

Máshol is olvastam már róla, de nekem ez még nem egyértelmű.

2022. okt. 23. 16:58
 3/10 anonim ***** válasza:
A jobboldali qr kod mellett van kisebb betűkkel.
2022. okt. 24. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Ez miért 24 szavas jelszó.

Minél több a bitcoin felhasználó/ tára annál nagyobb az esély rá, hogy valaki eltalál egyet.

2022. okt. 25. 00:12
 5/10 anonim ***** válasza:
Ja a szavakból álló jelszavakra gondolsz már egy fejlesztés eredménye az nem közvetlenül a Bitcoiné.
2022. okt. 25. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
El kell engedni ezt a kerdest a kerdezo képtelen felfogni a matematikat. Szepen leirtam h kb hany kombinacio van de o azon rugozik mi van ha megis... Szo szerint valoszinubb sorozatba megnyerni az osszes lottot mint az hogy 1 olyan tarca jelszavat kigenerald amin van barmenyi penz. Itt nincs mit mondani...
2022. okt. 25. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Végülis az is megeshet hogy a fejünkre esik egy ufó
2022. okt. 25. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Ja, ha vannak ufók.

Én nem hiszek bennüsd, de ez személyes vélemény....


Matematikailag viszont a vélenlenszerűség miatt lehetséges, hogy rácsapok a billentyűzetre él eltalálom a legnagyobb bitcoin tárca jelszavát.

Nem azt mondom, hogy így is lesz, de ha valaki ráállít egy komoly számítógépet arra, hogy kitaláljon egy jelszót, akkor az előbb vagy utóbb (hogy te is megnyugodj) ki fogja találni.

2022. okt. 25. 21:34
 9/10 anonim ***** válasza:
Az ufók létezésének is a véletlenszerüség az alapja. Csak ők gyakoribbak mint az amiről te írsz.
2022. okt. 25. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Szóval nagyobb az esélye annak hogy egy UFO a fejedre csap mint az hogy te úgy csapj a billentyűzetre hogy ez történjen.


Hogyha majd a fejedre csapott egy UFO akkor én elkezdek aggódni a bitcoinomért

2022. okt. 25. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!