Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Alkalmi munkát tudtok nekem...

Alkalmi munkát tudtok nekem ajánlani Debrecenbe?

Figyelt kérdés

18 éves lány vagyok, az egyetemre nem vettek fel, újra csináltam/csinálom az emelt érettségim, hogy jövőre több pontom legyen. A nyelvvizsgát is jelenleg csinálom.

Összességében, olyan munkát keresek Debrecenbe ahova heti 2-3 alkalomkor elég legyen, hogy ott vagyok. Tanulok és így több napot nem szeretnék magamnak megengedni. Köszönöm a válaszokat és tippeket! Szép napot!

(Érettségim sikeres lett, csak a több pont miatt csinálom újra)



2022. okt. 31. 11:54
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Támogatós kapcs privátban kiadó.


Amúgy marad a klasszik kuli diákmeló valami szalag vagy hamburgersütő állvány mellett.

2022. okt. 31. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:

Biztonsági cégeket keress! Portásnak, pláne így a karácsony közeledtével simán felvesznek, vagy plázába, civil ruhás járőrnek, feketén.


Vagy csomagolónak, kiszállítós cégekhez.

2022. okt. 31. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
31%
Igazából kellene valami búvóhely heti néhány órára, ha ez megvan akkor regelni a videkilanyok.hu-ra. Van valami amit nem írtál le, pl lógó cicik, igénytelen kinézet stb? Ha minden ok, akkor küldj privát üzit!
2022. okt. 31. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Profession.hu
2022. okt. 31. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
2022. okt. 31. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nem vagyok nyitott 18+-os dolgoknak, kérlek ezeket a válaszokat mellőzzétek.
2022. okt. 31. 14:48
 7/7 anonim ***** válasza:

Komoly munkára ne számíts, mert 2-3 napért senki sem fog betanítani.

De a Mekiben, vagy egyéb pizzériákban nézz szét.

De pl. a Doberdó ABC-be is keresnek dolgozókat.

DebrecenbeN(!) most nem nehéz melót találni.

2022. okt. 31. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!