Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Valakinek a kripto valuta...

Valakinek a kripto valuta dolog bejött már akár kis összegben is?

Figyelt kérdés
2022. nov. 1. 14:59
A kérdező szavazást indított:
kripto?
kripto
9 szavazat
 1/7 anonim ***** válasza:
54%
Ja eleg jol, persze volt nyeres vesztes de miota csak btcvel szórakozok azota joval jobban teljesít a portfoliom
2022. nov. 1. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
85%
Egy ilyen volatilis, napon belül akár 5-7%-ot ugró eszköznél nem fogsz tálni olyat, aki ne csalódott/nyert volna.
2022. nov. 1. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Fsms ***** válasza:
Hosszú távon, ha most kezded 95% valószínűséggel , hogy vesztesz.
2022. nov. 1. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
55%
Be, annak aki régen bányászott, vagy aki 2015 ben vett mondjuk ethereum vagy egyéb finomságot. Ezekből mind ki maradtunk sajnos mi. De ebből is látszik hogy sosem tudni melyik coin lesz a nyerő. Kell ehhez azért szerencse is, és ez nem egy olyan dolog ami azonnal gazdaggà teszi az embert. Csak soká, ha szerencsés. Mert az is kell bőven hozzá meg nyilván tanulj is minél többet.
2022. nov. 1. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
47%
Mindjuk nekem az volt a nagy szpás hogy későn hallottam erről az egészről. Csak 2020 ban sajnos. Ha mondjuk 2015 ben ismerem a bitcoint, és meg tudom hogy ki jött egy másik kriptovaluta az ethereum. Akkor ahogy magamat ismerem mivel a bitcoin értékes lett, ezért ethereumból vettem volna vagy 5000 darabot most nagyon gazdag lennék. Igazából nem is értem aki akkor ismerte ezt az egészet miért nem vásároltak be sokan ethereumból. Ahogy magamat ismerem azt tettem volna. De sajnos nem tudtam ennek az egésznek a létezéséről sem. Pedig sokat neteztem már akkor is. Most meg van több ezer kriptovaluta találd ki melyik lesz a jó most már nehezebb sokkal. Vagy veszel bitcoint és ethereum amennyit tudsz és várod a csodát. Bármit is teszel mindenképpen ez hosszú távú befektetés.
2022. nov. 2. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

"Igazából nem is értem aki akkor ismerte ezt az egészet miért nem vásároltak be sokan ethereumból. Most meg van több ezer kriptovaluta találd ki melyik lesz a jó most már nehezebb sokkal"



Akkor is pont ugyanez volt a helyzet! Mikor a blockchainre alapozva befutott a Bitcoin, akkor hirtelen kinőtt ezer másik termék, nem csak valuták, de mindenféle egyedi befektetési cuccok. Nyilván akkor senki nem tudta, hogy mi lesz az új BTC, valamelyik hasonló kripto robban fel, esetleg valami szintén block alapú befektetési termék.



Hogy miért érezed azt, hogy volt a bitcoin, meg volt az ethereum, és könnyű volt választani? Mert az a sok száz, sok ezer másik, ami hirtelen feltűnt teljesen nyom nékül el is tűnt, mára senki nem emlékszik rájuk. Így utólag könnyű azt mondani, hogy milyen könnyű döntés volt, akkor ott az ethereum egy ugyanolyan trónkövetelőnek tűnt, mint tucatnyi másik, egy egyszerű bitcoin klónnak.

2022. nov. 3. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
6. Nos ebben teljesen igazad van, utánna néztem és tényleg úgy volt. Akkor így már világos.
2022. nov. 3. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!