Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Criterion távfelügyeletet...

Criterion távfelügyeletet hogyan tudom visszamondani?

Figyelt kérdés
Külföldre költözés miatt kértem távfelügyeletet.Aláírtam a szerződést,és visszaküldtem nekik.Erre felhívnak a cégtöl,hogy átadták egy alvállalkozónak az őrzést.Először 15 perces kivonulást mondtak,most meg már fél óra!Ezért fizessek havonta majdnem 8 ezret!?

2022. nov. 4. 12:42
 1/8 A kérdező kommentje:
Ja és a vagyonőr cég telephelye 50 km-re van a házamtól! Nevetséges,pedig a Criterionnak 15 km-re is van telephelye!
2022. nov. 4. 12:51
 2/8 anonim ***** válasza:
2022. nov. 4. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Critikán aluli cég, kerülni őket!
2022. nov. 4. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 BeefEater ***** válasza:

A kérdés, hogy mi van a szerződésedben. Ott leírták, hogy mennyi a reakcióidő?

Ha úgy küldted vissza nekik, akkor nézd meg, hogy távollevők között kötött szerződésnek minősül-e, mert valószínűleg 14 napon belül visszamondhatod.

2022. nov. 4. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm!Hívtam az ügyfélszolgálatot,de mivel pénteken nincsenek,azt mondták majd hétfőn telefonáljak
2022. nov. 4. 19:08
 6/8 anonim válasza:
Hiába lenne a cég a kerted végén, tőled 2 percre, ha nem lenne kiküldhető kocsijuk.
2022. nov. 5. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Hogy még szebb legyen a sztori...

Tegnapra ígérték,hogy 10-12 között jönnek megnézni az ingatlant,meg kulcsot kérni.Hát nem jött senki!Mégcsak nem is telefonált!Kérdezem én:Mennyire komoly megbízható cég az ilyen.És ezeknek adjak kulcsot?!

2022. nov. 6. 13:46
 8/8 anonim ***** válasza:
És mi tartott vissza attól, hogy lemondd a szolgáltatásukat?
2022. nov. 7. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!