Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Pi network ingyenesen bànyàszh...

Pi network ingyenesen bànyàszható kriptovaluta miért kér személyi azonosítást? Azzal vissza tud élni?

Figyelt kérdés
Személyi igazolványról fotót plusz valami selfit is kér. Állítólag hogy ki szűrje a csalókat. Azt veszélyes megadni? Mert a kriptovaluta világában úgy látom mindenhol kérik már ezeket.

2022. nov. 7. 16:30
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
40%
Bányászathoz nem szoktak sehol igazolást kérni. Ott valami átverés lesz.
2022. nov. 7. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Bányászni lehet, már ki bànyàsztam egy csomót de aki nem csinál azonosítást annak nem fogják jóvá írni ha már lesz értéke.
2022. nov. 7. 16:38
 3/17 anonim ***** válasza:
40%
Hol van ez az oldal?
2022. nov. 7. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Ez nem oldal, ez egy alkalmazás ami lehetővé teszi hogy bárki bányásszon ilyen valutàt. Akár a szegények is. Írd be Google hogy Pi network
2022. nov. 7. 17:04
 5/17 anonim ***** válasza:
31%

Ha jól értem pár cointért kiadod az adataidat ismeretleneknek.

Itt te vagy a termék akit értékesítenek, nem a Pi network.

2022. nov. 7. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Hát ha venni akarnék bitcoint vagy ethereumot sajnos akkor is meg kéne adni. Mozdulni nem lehet a kriptovaluta világában már anélkül ha ezeket nem adod meg.
2022. nov. 7. 17:28
 7/17 A kérdező kommentje:
Egyébként vállalják magukat akik ezt a projektet létrehozták de akkor kamu? Mert nagyon sok ember benne van és csinálja
2022. nov. 7. 17:29
 8/17 anonim ***** válasza:
0%
Én biztos nem adnám ki az adataimat egy app-ban. Egy kereskedő oldal kérheti, de azért nekem az más.
2022. nov. 7. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
0%
A Pi network a személyis cuccnélkül is egy értéktelen szar projekt.
2022. nov. 7. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Èn megadtam ès semmi bajom nem történt

Az azonosításon is már megvagyok. Majdnem 40 millió ember töltötte le,az igaz hogy ebből nem mindenki bányászik már de azért sokan

2023. márc. 12. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!