Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mennyit ér egy helvetia...

Mennyit ér egy helvetia zsebóra? Segítség!

Figyelt kérdés
szülinapomra kaptam a szüleimtől egy nagyon szép eredeti helvetia zsebórát lánccal, fa helvetia dobozban volt. De az a heéyzet, hogy semmi szükségem nincs egy ilyen órára. Gondolkoztam rajta hogy feltegyem-e vaterára, de fogalmam sincs mennyibe került csak azt tudom hogy nem volt kevés. óráshoz elvinni félek, mert mi van ha azt hazudja hogy keveset ér pedig sokat. A szüleimnek pedig nem szeretném megmondani hogy nem kell az ajándékuk.
2010. szept. 28. 22:39
 1/8 anonim ***** válasza:
66%
Szerintem nem illik eladni egy ilyen ajándékot, én biztosan nem tenném.
2010. szept. 28. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Én sem adnám el a helyedben.
2010. szept. 29. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
2010. szept. 29. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Én eltenném emlékbe. Milyen jó lesz évek múlva elővenni és gyönyörködni benne! Szüleidnek biztosan rosszul esne ha megtudnák hogy túladtál az ajándékukon. Annyi apróság fölgyülemlik az évek folyamán az ember környezetében,ez az óra csak megfér ott a polcon,nem? Amúgy te tudod. Helvetia...az én falum svájci neve. :)
2010. szept. 29. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
nemtudom... mármint persze gyönyörű, csak egyáltalán nem venném hasznát, a pénznek meg igen.
2010. szept. 29. 19:25
 6/8 anonim ***** válasza:
Akkor pedig beszéld meg a szüleiddel,mert nehogy sértődés legyen belőle. Bár lehet egy kicsit rosszul esik majd nekik... :S
2010. okt. 1. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nézz körül a szalonban (weboldalon), hogy kb mennyibe kerülhet egy ilyen, és olyan ~60%os áron próbáld eladni a vaterán (esetleg linket mellékelhetsz ahol látszik, hogy menniybe kerül).


Ha szüleidet érzékenyen érintené, akkor lehet, hogy jobb megbeszélni velük.


Én személy szerint nem bánnám, ha valaki eladná az ajándékomat. Gondolom a pénzt jobban értékeli.

2011. aug. 26. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
nehogy már a te hibád legyen, hogy annyira sem érdeklődnek, hogy olyan dolgot vegyenek neked, amire szükséged van
2011. aug. 26. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!