Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » EU-n belüli leggyorsabb...

EU-n belüli leggyorsabb utalási mód? Aznap tud teljesülni valahogy?

Figyelt kérdés

Revolut megvan, de nagyobb összegről van szó és ott kivizsgálják előtte, találkoztam ilyennel és meghosszabbította a folyamatot.

Western Union? Úgy olvastam, ott 1000 €/ 30 nap a limit. Hogyan lehetséges ez?


Köszönöm a válaszokat!


2022. nov. 19. 23:30
 1/8 anonim ***** válasza:
Western sem érkezik meg aznap.
2022. nov. 19. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Holnap vasárnap van, hétfőn kellene megfékeznie az összegnek. Kizárt?
2022. nov. 19. 23:32
 3/8 A kérdező kommentje:
megérkeznie*
2022. nov. 19. 23:33
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Sepa utalás elvileg 1 munkanap
2022. nov. 20. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem a kérdést... Évek óta működik az EUn belül (+ Izland, Svájc, Norvégia, Nagy Britannia stb) a S€PA rendszer. Ha eurót utalsz az még az nap megjelenik a fogadó fél számláján. Nyílván ha reggel utalod el. Ha este utalsz az már csak másnap fog megérkezni. De az is lehet hogy pár perc alatt ott a pénz ha a két bank részesei az azonnali fizetési rendszernek.
2022. nov. 20. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
SEPA
2022. nov. 20. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Bar azt nem tudjuk, hogy milyen devizaban szeretne utalni a kedves kerdezo, valoban EUR utalasoknal lehet jellemzoen gyorsan eljarni, mint ahogy a SEPA is csak EURt tud utalni.

En azonban nem tennem az eletem arra, hogy a reggel elinditott SEPA utalas estere meg is erkezik. Van tapasztalatom olyan belga bankkal ahova ez meg is erkezett, es olyannal is, ahol kivetel nelkul mindig masnap jott meg.


At sem tudjuk, melyik banknal van a kerdezo, de peldaul az OTPnel van surgossegi eur utalasi lehetoseg, ahol azt hirdetik, hogy ha delig utalsz, akkor meg aznap meg fog erkezni.

2022. nov. 20. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm, EUR és a SEPA jónak tűnik.
2022. nov. 20. 12:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!