Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Online rendelésnél ahol nincs...

Online rendelésnél ahol nincs csomagpont hogy érdemes rendelni?

Figyelt kérdés
Ugye otthon kell lenni, volt már, hogy 1 hónap után hozták ki, meg volt olyan futár aki hívott és az volt a baja, hogy 5perc volt mire kiértem, ugye egy dolgozó ember így is max akkor tud rendelni, ha szabin van, mert az a (ha) 2-3 nap is még ha otthon is vagyok simán változhat a beosztásom, van valami kiskapu ilyen esetre, hogy ne csak 2x próbálkoztunk így jártál fizess?
2022. nov. 21. 22:01
 1/6 anonim ***** válasza:
57%
Rendeld munkaba
2022. nov. 21. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
81%
Miert nem rendeled a munkahelyedre?
2022. nov. 21. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nálunk a porta nem vesz át csomagokat, telefont meg ugye nem vihetünk be.
2022. nov. 23. 11:59
 4/6 anonim válasza:
56%

Lehet rendelni postán maradóra, posta pontra, csomagautomatába, ebből van két vagy három féle (foxpost, mpl csomagautomata, ha emagról rendelsz, easybox) mol-kútra.

Minden webáruházban az oldal alján, vagy tetején apró betűvel ott van, hogy Szállítási feltételek. Ott le vannak írva a választható fizetési módok, szóval nemcsak fizetésnél lehet látni először.

2022. nov. 23. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
56%
*javítom magam: le vannak írva a választható átvételi helyek/módok, bocs
2022. nov. 23. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Igen van ilyen, de engem az érdekel, ahol nincs csak házhoz szállítás opció, bőven van ilyen oldal.
2022. nov. 24. 21:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!