Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Hamarosan véget ér a Black...

Hamarosan véget ér a Black Friday Magyarországon. Mit vásároltál az idei Black Friday akciók alkalmából és mennyit spóroltál? Melyik volt a legjobb akció szerinted?

Figyelt kérdés

2022. nov. 26. 23:29
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
12%
A black Friday nem valós.
2022. nov. 26. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
83%
De pedig az. A Deichmanban féláron voltak a cipők. A lányomnak vettem egy bakancsot. Teljesen véletlenül egyébként, mert nem is tudtam róla, csak kellett neki téli cipő. Egyébként nem keresem az ilyen akciókat, mert megveszek olyat is, amit egyébként eszemben sem lett volna. Vettem is egy táskát a húgomnak karira, az is le volt árazva. Valószínűleg ezt sem vettem volna meg, ha nincs leárazva, de ajándék meg kell.
2022. nov. 26. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
75%

Lindtnél vettem csokikat, nagyon jó áron voltak.

Meg a havi helyett féléves bérletet vettem az edzésre, mert így öt havi árába került csak.

2022. nov. 26. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
42%
Semmit. Ami kell, megveszem evkozben. Sose ertettem ezt.
2022. nov. 27. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
87%
Semmit
2022. nov. 27. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
53%

A szokásos termékeimet vettem meg vagy azokat, amiket már régóta kiszemeltem és "kosárba tettem". Ezeknek az ára biztos olcsóbb volt így, mint szokott, mert hónapok óta követem, hogy mennyibe kerül. Például a bőrápolási termékeim ára elég húzós, azokat ilyenkor szoktam venni, most is 40 helyett 30 ezret költöttem rá. De volt egy ruha is, amit régóta meg akartam venni, csak 1500 forintos szállítási költséggel nem érte volna meg. Plusz a másoknak kiszemelt ajándékok zömét is most vettem.


Egyébként nem hiszek a black fridayben, októberben vettem laptopot, 150 000 fttal felnyomták az árát pár hete, hogy most 80 000-el leengedjék... Érdekes

2022. nov. 27. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 Fárasztó96 ***** válasza:
28%
Semmit nem vettem
2022. nov. 27. 04:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
96%

Én amikor ezeket megnéztem, sosem volt olyan termék, ami érdekelt volna. Amit én általában venni szeretnék, azokat sosem akciózták le.

Ebből kifolyólag már egy ideje nem érdekelnek ezek az akciók.

2022. nov. 27. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
65%
Telefont vettem 25 ezerrel olcsóbban.
2022. nov. 27. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Rengeteg mindent mert amúgy is épp most vásároltam volna, így nekem kapóra jött.

Lámpákat, egyéb lakberendezési cuccokat

Szekrényt 250 ezer helyett 180 ezerért

Szőnyegeket

Gyereknek ajándékokat

Szerintem összességében 100-150e közt spóroltam

2022. nov. 27. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!