Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ügyfélkapu regisztrációhoz mi...

Ügyfélkapu regisztrációhoz mi szükséges, ha külföldi vagyok, de van magyar állampolgáságom?

Figyelt kérdés

Van magyar állampolgáságom, erről van igazolványom is, de magyar személyim nincs. Kormányablakhoz mennék személyesen, ilyenkor vihetem a külföldi személyimet és az állampolgárságot igazoló kártyát, vagy hogyan működik?

Illetve szükséges-e előre helyet foglalni? Egyik helyen egyet olvastam, a másikon másat.

Köszönöm a segítséget!



2022. nov. 27. 15:06
 1/2 anonim ***** válasza:
Én csak bementem napközben és megigényeltem, személyi kellett az biztos
2022. nov. 27. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Olyan fényképes irat kell, amivel igazolod magad és még nem járt le, tehát érvényes. Ez lehet akár útlevél is. Továbbá lakcímkártyát szoktak még kérni, valamint egy felhasználónevet (Te találod ki, hogy mi legyen az), továbbá élő e-mail cím kell, mivel oda küldi a rendszer az ügyfélkapu első belépéséhez szükséges jelszót.


Nem szükséges előre időpontot foglalni.

2022. nov. 27. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!