Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » A müszaki bizományi, az egy...

A müszaki bizományi, az egy teljesen megbízható bolt? Ha egy adott termékre azt írják hogy új bontatlan, akkor az teljes mértékben igaz? Tehát, mint egy rendes bolt, pl az media markt?

Figyelt kérdés
2022. dec. 1. 22:02
 1/7 anonim ***** válasza:
Melyik?
2022. dec. 1. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Tudom most nem arra válaszolok amit kérdeztél, de ebből azt szűröm le, hogy nem mindegyik megbízható. Mind1 akkor ez a válasz is jó
2022. dec. 1. 22:47
 3/7 A kérdező kommentje:
Annyit tudok egyébként hogy pécsi de pontosan nem tudom melyik
2022. dec. 1. 22:47
 4/7 A kérdező kommentje:

[link]


Ő róla lenne szó, hogy érdemes e innen meg venni?

2022. dec. 3. 12:12
 5/7 anonim ***** válasza:

Ember

Ez ránézésre is hamis

2022. dec. 3. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nem tudom, hogy te jártas vagy e ebbe a jbl hangszórók témában, de ahogy látom, nagyon nem. Azért rengeteg különbséget lehet tenni egy ocska próbálkozás jbl hangszóró közt, vagy egy eredetíhez képest. Egyébként, 55k egy új ilyen.
2022. dec. 3. 12:44
 7/7 A kérdező kommentje:
Ezt úgy értem, hogy már a dobozán észre vehető, hogy hamisítvány, vagy eredeti
2022. dec. 3. 12:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!