Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Miért van ennyire kevés...

Miért van ennyire kevés "Príma" üzlet?

Figyelt kérdés
Hébe hóba, ha épp arra visz az utam, akkor bemegyek, mert van egy két termék, amit máshol nem látok. Szerintem mindent meg lehet kapni náluk, amire szükségem van, mégis alig van 1-2 a nagyon tágan vett környéken,míg más áruházakból, boltokból stb. rengeteg van.
2022. dec. 8. 09:06
 1/2 anonim ***** válasza:
85%
Itt Budapesten nagyon sok van, de ha tehetem elkerülöm. Valóban van néhány jó termék, de minden 2-3x annyiba kerül mint pl. a Lidl-ben vagy az Aldiban. Arról már nem is beszélve, hogy az ügyfélkiszolgálás kritikán aluli. Nagyon alacsony a színvonal.
2022. dec. 8. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Annyiba kerül a kiszáradt, maradék kenyérből készült 1/2 kg zsemlemorzsa, mint egy kiló kenyér. Menjenek a francba. Egy feles szatyor meg 800.-Ft. A mirelit választékuk nulla és drága. A fűszer választékuk szintén. A zöldséges részlegben meg rohadt mandarint árulnak, meg olyan krumplit, amit anno a disznóknak sem adtunk oda.
2023. jan. 4. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!