Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Milyen tapasztalatotok van az...

Milyen tapasztalatotok van az X6tence, másnéven th3k1ngl2p tippadóval?

Figyelt kérdés

Megéri előfizetni a tippjeire?

És a Kinyeri.hu-val mi a tapasztalat?



2022. dec. 8. 20:18
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
91%
Gyönyürű, hiteles nevük van.
2022. dec. 8. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Atbacas
2022. dec. 9. 04:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 Szilvási Róbert válasza:
30%
Összes tippadó kamu,annyit te is tudsz mint ők!
2022. dec. 9. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
52%
Nekem is fizethetsz, ha gondolod, tippeket én is tudok adni.
2022. dec. 9. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
94%

Szörnyű. Egy nagyképű kölyök. Saját főnöke elmondta, hogy elfüvezi a tagdíjakat. Meccs fixer bizniszre nézve elképesztően káros a tevékenysége.

Előfizetni megéri amúgy, profitos a csávó. Mondjuk nekem túl gyenge, meg következetlen a tétkezelése.

Kinyeri.hu-val külön nincsen tapasztalatom.

Mi ez a sok kérdés amúgy vele kapcsolatban? Névtelenül hirdeted magad, Tence? Ennyire kellenek az új előfizetők, mert a kutya sem akar már veled dolgozni a stílusod miatt?

2022. dec. 15. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
65%

Ajánlom figyelmedbe a tipstrr.com oldalt. A tippadók tippjeit historikusan elmenti az oldal, így nem csalhatnak vele. 10-15%os ROi-kat itt hivatalosan elérnek és nem kepmetszozott excel sorok a bizonyítékok :)


Illetve a rebelbetting.com oldalt tudom még ajanlani, ami egy valuebettingre épülő szolgaltatas.

2022. dec. 15. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
Miért ad valaki tippeket pénzért? Jön a hülye szöveg hogy nem akarom megtartani magamnak megosztom másokkal is, ez már túlnőtt engem stb. Ha jók a tippjeim megjátszom őket nyerek és kész. Nem szarakodok azzal hogy honlapot üzemeltessek meg küldjem a tippeket. Az ilyen oldalak átbasznak, lehúznak azzal a pár tízezer forinttal, és abból vígan elvannak. Ne dőlj be semmi ilyen dolognak.
2023. jan. 13. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Azért, mert a tippadó nem tudja magának futószalagon szállítani a soft bookie accountokat.
2023. jan. 14. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
34%

wow, erre most találtam rá. képmetszőzött excel?xd logibetről 2019 márciusáig visszamenően letölthető az összes tippem, ami több mint 2300 prematch picket jelent jelenleg, pedig meg sem osztom ott az összes tippem illetve élőzni ott ugye nem is lehet, max zárt DC szobában, de ahhoz nekem már kurvára nincs időm meg kedvem se. amúgy nekem nincs főnököm mivel egyéni vállalkozó vagyok, de mindegy, nincs kedvem ennyit irkálni


puszipuszi

2023. jún. 7. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Különben ezen a kérdéskörön gindolkoztam a napokban. - Nem mint "csinálni". Soha.

DE!


Elméletileg semmi akadálya az ilyeneknek nem? Hogy "tippadó" legyen valaki, ami nyilvánvaló pénzlehúzás.


Viszont azt a részét nem értem, hogy ezek ha le is lepleződnek vagy már senki nem fizet nekik, végeredményben nem bűncslekményt követnek el?

Vagy ügy/ ügyek akkor van ilyenekből ha konkrét feljelentés van?


Megütheti ilyen ember, társaság a bokáját?

2023. jún. 7. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!