Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » LeZushop nevű oldal mennyire...

LeZushop nevű oldal mennyire scam? Rendelt már valaki onnan?

Figyelt kérdés

2022. dec. 13. 10:04
 1/4 Clashofbalu válasza:
64%
Szia ez engem is érdekelne. 1 hete rendeltem onnan de azóta semmit se kaptam. Se egy emailt vagy egy hívást. Az ügyfélszolgátatót hívtam de nem vette fel.
2022. dec. 13. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Kicsivel a rendelés után reagáltak, hogy pár dolog amit rendeltem elfogyott. Utána 1 héten belül rendesen megjött a maradék gls-sel
2022. dec. 22. 12:37
 3/4 anonim válasza:

Sziasztok.


Én már többször rendeltem az oldalról, eddig minden rendben volt.Az egyik kedvenc.Csak ajánlani tudom.

2023. febr. 8. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Rendeltem tőlük viszonylag nagy értékben (~30e Ft) és úgy kaptam kézhez a csomagot, hogy abból a rendelés egyharmada hiányzott. A rendelés visszaigazolásnál sehol sem jegyezték meg, hogy bizonyos termékek hiányoznak, sőt ezek közül az összes még a mai napig ugyanúgy megtalálható és MEGVÁSÁROLHATÓ a weboldalon.


Írtam az ügyfélszolgálatnak - ami mellékesen egy kamu email címet használ - nem kaptam semmilyen jellegű választ. Jeleztem a weboldalon, hogy mi a probléma. Erre már reagáltak, de egy másik rendelésre hivatkozva, valami nagyságrendekkel olcsóbb termék árát akarták visszaküldeni.


Leírtam forintra és darabra pontosan, hogy mit rendeltem és mit nem kaptam meg. Küldtem képeket is. A kézbesített dolgokat felbontás után azonnal fotóztam, mert már akkor éreztem, hogy egy nagy büdös scam az egész. Igazam lett, pénzéhes banda. Nem ajánlom senkinek.


Aki akar tőlük rendelni, az inkább gondolja meg és nézzen jobban körül, mert itt csak lehúzzák az embert.

dec. 1. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!