Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Magyar posta a házhoz szállítá...

Magyar posta a házhoz szállítást nem végzi el?

Figyelt kérdés
Pár napja online rendeltem valamit. Házhoz szállítással. Ezt a Magyar Posta végzi el. A házhoz szállítás díját is kifizettem. Erre ma kapok sms-t és e-mailt a Magyar Postától, hogy megérkezett a csomagom, és xyz napig a postán átvehetem. Írtam a magyar postának e-mailt, melyben csatoltam a kifizetési igazolást is. Erre semmilyen választ nem kaptam. Szerintetek most mit csináljak? Kifizette a magyar postának a szállítási költséget, de nem teljesítik a házhoz szállítást.
2022. dec. 13. 10:06
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
78%
Elképzelhető, hogy a postás kivitte hozzátok csak te nem voltál otthon.
2022. dec. 13. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
Nem. Ugyanis a magyar posta autóval hozza házhoz! Nem pedig a leveles postás!
2022. dec. 13. 10:14
 3/24 A kérdező kommentje:
És itthon vagyok egész nap.
2022. dec. 13. 10:15
 4/24 anonim ***** válasza:
65%
Örülj, hogy még van posta..!
2022. dec. 13. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
76%
Ha levélként lett feladva és nem fér be a postaládába, akkor nem viszik ki. Továbbá akkor sem, ha a postára lett címezve - így némileg olcsóbb a szállítási díj, mert nincs házhoz szállítás.
2022. dec. 13. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:

Nem levél hanem könyv!

Felhívtam a Magyar Postát. Kedves volt az ügyintéző. Közölte hogy ő sem érti, miért lett letétbe helyezve a csomagom, amikor házhoz szállítással rendeltem. Mondta hogy látja már itt van helyben a csomag, és hogy a posta hibázott, és intézkedik, és vagy ma vagy holnap kihozzák a csomagot.

2022. dec. 13. 10:38
 7/24 anonim ***** válasza:
40%
A feladó postán maradóként küldte. Mert egyébként házhoz viszik. Az más kérdés, hogy a posta lassú és még kártyával se tudsz fizetni a futárnál.
2022. dec. 13. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
76%
Ebből tanulván máskor kérd GLS-el, az kiviszi!
2022. dec. 13. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:
8as kösz a kioktatást! A lehetőségek közt nem volt gls csak a magyar posta. De azért köszi hogy beszóltál.
2022. dec. 13. 15:16
 10/24 anonim ***** válasza:
70%

8: nem beszólásnak szántam, hanem jó tanácsnak!


Olyan helyről érdemes rendelni, ahol van ilyen opció.


Vagy akkor számolni kell azzal, hogy nem bizti, hogy kiviszik. Pláne ilyenkor!


Nekem zsinórban volt olyan levélnél is, hogy a postás csak értesítőt hagyott, be se csöngetett és érdekes módon, amikor új postást kaptunk, nála ez sosem fordult elő.


Szóval postása válogatja.


De az tuti, hogy most így kari előtt tornyokban állnak a csomagok, szóval nem csodálkozom, ha a kevés ember nem bírja mindet kivinni, de persze az is bosszantó, hogy te meg kifizetted a szolgáltatást és mégis mászhatsz be a csomagért.


Bocs!

2022. dec. 13. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!