Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Hogyan lehet bejutni/ jelentke...

Hogyan lehet bejutni/ jelentkezni okmányirodába vagy postára ügyintézőként dolgozni?

Figyelt kérdés
Kell hozzá végzettség? Nem látok soha álláshirdetést ilyen helyekre, pedig biztos keresnek néha embert oda. Nagyon szeretnék a saját városomban dolgozni, de itt szinte semmi lehetőség nincs. Eladó vagyok egy nagyvárosban, de a buszozással együtt az egész napos állás már nagyon sok.

2022. dec. 13. 15:50
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Posta oldalán hirdetnek.
2022. dec. 13. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Érettségi

[link]

2022. dec. 13. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
56%
A postára lasszóval kell embert fogni kb.
2022. dec. 13. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

2-es, igen tudom, az van. Ezt az oldalt persze én is megtaláltam, de a városomban nincs kiírva állás, de még a környékemen sem. (Hajdú-Bihar megye... 2 állás van, de egyik sem könnyen megközelíthető és nem ülő munka).


3-as, én is azt hittem, de a mi városunkban semmi nincs, ezért minden ilyen állásért harc megy.

2022. dec. 14. 13:00
 5/8 BlackSword ***** válasza:
A postán nincs ülő munka... mert az ember mindent csinál... főleg így karácsony előtt... de miértvis akarsz a postára jönni???
2022. dec. 14. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Az én városomban a postában ülnek az emberek és szinte minden nap ugyanazokat látom. Nem hinném, hogy a benti emberek délelőtt ott ülnek, délután meg levelet hordanak ki átöltözés után...

A levélkihordás és újságkihordás más, nem olyan munkakört szeretnék.

2022. dec. 15. 12:59
 7/8 BlackSword ***** válasza:
100%

Persze, az ügyfélszolis nem hord ki levelet, de a küldeménykezelés, meg az előkészítés, meg a többi háttérmunka már nem feltétlen ülő munka... és minél kisebb egy posta, annál több háttérmunka jut egy emberre...


Na most ami a felvételi követelmény az az érettségi, és a bejegyzés mentes erkölcsi bizi... ezt nem nehéz megugrani... de bent maradni, na az egy másik tétel... vannak szép részei a munkának, meg vannak amiket meg kell csinálni... nem baj ha szereted amit csinálsz, mert úgy is meg kell csinálni, ha nem...

2022. dec. 15. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Pedig ha úgy dolgozol és mindent megtanitanak neked a postán, hidd el, nem ülő munka lesz. Talán addig,amíg csekkezel-levelezel.

Én anno a munkaügyi központon keresztül jutottam be, rögtön felvették érettségivel, az erkolcsire kellett várni és kezdtem is. Nagyon szerettem magát a munkát.

2022. dec. 15. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!