Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Hol tudnék videó vágó munkát...

Hol tudnék videó vágó munkát szerezni?

Figyelt kérdés
Kb 8 éves hobbi szintű tapsztalattal jelenleg egyetemi végzős hallgató vagyok, több kisfilmfesztiválos helyezéssel (I. II.) viszont kilátásom nem nagyon van munkára :/ profession/linkedin profil megvan nézegetem a hirdetéseket de nem találok home office-os melót pedig nincs olyan hatalmas bérigényem szakmához viszonyítva. Tudnátok segíteni?

2022. dec. 15. 20:25
 1/6 anonim ***** válasza:
Neten
2022. dec. 15. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
fiverr
2022. dec. 15. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Írj rá a fokuszcsoportra, mostanában keresnek beugró vágót.
2022. dec. 15. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Minden szakmára igaz, hogy nem elég csak a szakmához érteni, ahhoz is kell érteni, hogyan tudsz a szakmádból megélni.


"nincs olyan hatalmas bérigényem szakmához viszonyítva"


A többiek alá árazás ritkán vezet jóra. Inkább a munkád minőségével és a minőség iránti igényre támaszkodva próbálj érvényesülni. Ha eleve arra játszol, hogy csak azért kelljen a munkád, mert olcsóbb másokénál, akkor már eleve kevésbé fognak becsülni másoknál és lecserélni is hamarabb fognak, ha találnak még nálad is olcsóbbat, ráadásul így pont a legproblémásabb, a minőséget legkevésbé becsülő megrendelőket tudod megfogni, akikkel a legtöbbet szenvedhetsz.

2022. dec. 27. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Ez teljes mértékben igaz amit mondasz, de nekem nem is ez lenne a célom csak jeleztem hogy nem várok el kezdőként hatalmas béreket hanem megelégszen kevesebbel is csak legyen munka. Visszajelzések alapján nem lehet rossz ahogy dolgozom ezért is szeretnék bizonyítani de sajnos nem nagyon találok melót.


fiverr-t nem ismerem vagy nem tudom hogy mi lehet.



fokusz csoportnal egy facebook csopit talaltam ahova korlatozott a belepes sajnos

2022. dec. 28. 07:36
 6/6 anonim ***** válasza:

“fiverr-t nem ismerem vagy nem tudom hogy mi lehet.“


Egy Google keresés sokat segíthet!

2022. dec. 28. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!