Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Hétvégén metálshopon lehet 1...

Hétvégén metálshopon lehet 1 napos terméket visszatéríteni?

Figyelt kérdés

Hogy ha 1 napja megrendeltem egy terméket és szombaton megrendeltem akkor vasárnap hogy térítsem vissza?

Egyébként ami fő kérdésem egyike lenne hogy metálshopon lehet vissza téríteni terméket? Csak mert nem találtam sehol se.



2022. dec. 18. 02:39
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
"Termék visszaküldése - 2022. DECEMBER 27-IG FELFÜGGESZTÜK A CSERE LEHETŐSÉGÉT!"
2022. dec. 18. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Egyébként mi az a termék visszatérítés?

Nem lemondani akarod a rendelést? Szerintem igen.

Ez az email-címük: store@metal-shop.hu

2022. dec. 18. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Igen elmondani szeretném inkább a rendelésem
2022. dec. 18. 11:08
 4/10 A kérdező kommentje:
lemondani*
2022. dec. 18. 11:08
 5/10 A kérdező kommentje:

Írtam az email címükre de ha holnap hétfő és tegnap rendeltem nem lesz késő?

Attól félek hogy fel fogják asni postára már holnap reggel.

2022. dec. 18. 11:09
 6/10 A kérdező kommentje:
adni*
2022. dec. 18. 11:09
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Online rendelésnél az átvételtől számítva 14 naptári napon belül van mód elállni a vásárlástól. Ilyenkor a visszaküldés költsége a vevőé.

Az egyes cégek a vevő javára kiteejeszthetik. Pl. ingyen visszaveszik, 30 napig vagy tovább meggondolható stb.

Rendesen a szombati rendelést legkorábban hetfőn dolgozzák fel. A futár hizzájuk valamikor nap közben érkezik.

A te lemondásod már ott van. Ha mégis elküldik, az ő bajuk.

Lehet bosszankodnak, de magánügyük.

Ha megis erősködnek, te meg engedékeny vagy, legfeljebb a szallítási költséget bukod el.

A céghez nincs közöm, nem néztem meg az oldalukat.

Webáruházban dolgozom, ez alapján írtam.

2022. dec. 18. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm 7-es

Igazából azt írtam nekik emailbe hogy visszatérítést szeretnék és nem tudom hogy most értik e meg a másik hogy nem ugyanazon az emailen írtam nekik mint amin rendeltem az számít?

úgy gondoltam hogy ha vissza írnak az adatot le írom nekik hogy milyen néven rendeltem és ki tudják törölni.

2022. dec. 18. 12:32
 9/10 A kérdező kommentje:
Írtam nekik ugyanazon az emailen és hátha remélem megnézik mielőtt fel adják.
2022. dec. 18. 12:54
 10/10 A kérdező kommentje:

Az a helyet történt hogy megpróbáltam felhívni őket mert a gmailes üzenet nem sikerült és viszont angolul veszik csak fel annyira meg az angol tudásom nem jó.

Mit csinálhatok ilyenkor?

2022. dec. 19. 17:54

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!