Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Tippmixben ha Ázsiai Hendikep...

Tippmixben ha Ázsiai Hendikep -2.15-ot raktam, de a csapatom csapatom csak 3-1-re nyert, akkor az egesz szelvenyem eluszott?

Figyelt kérdés
A szelvenyen az van hogy Azsiai Hendikep -2,15 , alatta a vesztes csapat neve mellett pedig +2,15

2022. dec. 19. 22:17
 1/6 anonim ***** válasza:

Mi?! Nem 2.25?


Ha 2.25, akkor a téted fele visszajár, a másik felét elbuktad.


A - vagy + 2.25-öt úgy kell elképzelni, mintha a téted felét 2.0-ra, a másik felét meg 2.5-re tennéd. Ezeket meg ugye tudod, mert AH-ra fogadsz.

2022. dec. 20. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
51%
A fele tet vesztes a fele tet vissza. Vagyis oszd el 2vel a varhato nyeremenyt, a fele tét vesztes miatt. Majd oszd el az oddsoddal es az lesz az uj varhato nyereményed. Kb a 4ere csokken a varható nyeremenyed de meg nyerhetsz
2022. dec. 20. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Sziasztok. Sajnos beneztem ezt afogadast, meg sosem tettem AH-ra, es nem is most szerettem volna elkezdeni, ennek ellenere elneztem egy szamot es ezt sikerult megraknom sima Hendi helyett. Tehat a Maccabi Haifa jatszott tegnap hazai palyan, es azt raktam, hogy AH-ban -2,25, tehat az ellenfelnek +2,25. 3-1-re nyert a Maccabi. Ezen felul volt meg 3 merkozes a szelvenyen (ami mind jott), osszesen 23500-at nyerhettem volna, igy hogy a Haifa csak 2 gollal nyert, 19500-at. Nem ertem hogy hogyan, mert ez sokkal tobb mint amit ez utan vartam volna, szoval pozitivan csalodtam. :D
2022. dec. 20. 12:13
 4/6 anonim ***** válasza:

Valami nem jo.

-2,25 az -2nek es -2,5nek felel meg. Lathatod hogy a -2,5 vesztett mert nem nyert 3mal a maccabi. Ott kapasbol elment a tet fele. A -2 meg tet vissza mert azsiai hendi ket esélyes fogadas. Ott fele tet vissza.


Kuldj mar egy kepet vagy valami linket a tippmixrol mert ez igy nem kerek.


Ami ,25re vegzodik ott vagy nyersz vagy vesztesz vagy fele veszit fele tet vissza. Nincs mas opcio.

Ami ,75re vegtodik ott vagy nyersz vagy vesztesz vagy fele nyer fele tet vissza. Nincs mas opcio.

2022. dec. 20. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Elkuldtem
2022. dec. 21. 00:44
 6/6 anonim ***** válasza:
A megoldas is meg van. A kerdezo a vendeg +2,25et tett ezert jott a tet fele es a masik fel meg vissza.
2022. dec. 21. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!