Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ha 50 sorsolásos Puttót...

Ha 50 sorsolásos Puttót teszek, és nyer több sorsoláson, akkor minden sorsolás nyereményét megkapom?

Figyelt kérdés

2022. dec. 20. 16:27
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Igen
2022. dec. 20. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
100%
Igen, Nekem már többször volt ilyen 50es azaz ha az ötvenből kb 10x nyersz mondjuk minden sorsolásnál 2000ft ot akkor amikor lehúzzák akkor 20.000ft ot fognak kifizetni
2022. dec. 20. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Miért ne kapnád meg? Annyit fizettél érte, és a nyeremény szempontjából úgy számít, mintha egyesével küldted volna játékba, csak lehetőséget adnak az egyszerűbb játékba küldésre.

Olyan, mint például az öthetes lottó. Nem kell hetente újat feladni, de öt sorsoláson vesz részt, és minden sorsoláson megkapja a nyereményt, ha van.

2022. dec. 20. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
igen, én is szoktam, és meg is kapom
2022. dec. 21. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
62%

Igen.


Ez gyakorlatilag egy, bő 4 órás folyamatos játékot jelent. Ha nagyjából szerencsésen kapod el az algoritmust, nagyot lehet vele szakítani.

2023. máj. 10. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!