Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Van olyan személy az ismeretts...

Van olyan személy az ismerettségi körödben aki csödközeli helyzetbe került az energiaárak emelkedése miatt?

Figyelt kérdés
Mert én nem tudok senkiről, pedig biztosan sokan vannak.
2022. dec. 23. 08:50
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Pl Az egyik 33 éve működő hamburgeres ügyfelem dobta be a kulcsot. Kb nyolcszorosa lett az áramszámla, ezt a havi 1,6 milkót már nem tudja kigazdálkodni.
2022. dec. 23. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
A cég ahol gazdasági vezető vagyok januárra már 170 forintot fizet az áramért (+ rendszerhasználati díj). Korábban 20 forint körül fizetünk. Gondolhatod hogy ez milyen komoly gond. Csődben nem vagyunk, de nehéz és komoly döntéseket kell meghozni minden hónapban, hogy 60 embernek legyen munkája. Én ezt fontosnak tartom.
2022. dec. 23. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Unokaöcsém vállalkozása ment a kukába. 16 embernek adott biztos megélhetést addig.
2022. dec. 25. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!