Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Napelemes pályázatban a...

Napelemes pályázatban a szállítói szerződés adatainál be kell írni a szerződésszámot, azt honnan vegyem? Enélkül nem enged tovább.

Figyelt kérdés

Az a RRF-6.2.1-21-2-2021-... számot kell beírni, amit a narancssárga mezőben fölötte is látok? De akkor miért nem írja be automatikusan?


Hasonlóan be kell írni a Szerződés tárgyát, de a szerződésnek van egy rövid címe, az lényegében ide is bemásolható? Miért nem másolja be automatikusan?



2022. dec. 23. 17:51
 1/8 anonim ***** válasza:
A szerzodesszamot beirta a kivitelezo, nem? Ez a szerzodes egyedu szama. Szerintem az elso oldalon van fenn.
2022. dec. 24. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
milyen száma? egyjegyű? vagy egyedi? nem, szerződésen iulyen kifejezést nem találok. magának a pályázatnak van száma, de azt is szerződésszámnak hívja, az egy dátumból áll az RRF után, viszont azt automatikusan tudni akéne. Nem értem.
2022. dec. 24. 15:52
 3/8 A kérdező kommentje:
Azt se értem, hogy csütörtökön azt mondták, hogy pénteken dolgoznak, de pénteken nem vették föl, és nem azért mert foglalt volt, hanem automata mondta, hogy máskor hívjuk.
2022. dec. 24. 15:52
 4/8 anonim ***** válasza:

Van ugyfelfogadasi ido. Akkor lehet oket hivni.


En se latok szerzodesszamot. Nullat probaltal mar irni?

2022. dec. 24. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Két ünnep között megint nem elérhetők. Én nem látom, hol van az ügyfélfogadási idő feltüntetve?


Más kérdés:

Nyilatkozat alvállalkozók igénybevételéről mező nem lehet üres.

Már csak ez hiányzik nekem, ha a szerződésszámhoz beírok valamit.


De ezt a mezőt sehol nem találom, hol lehet? És mi ez?

2022. dec. 29. 09:17
 6/8 anonim ***** válasza:
A hibauzenetre ra lehet kattintani es odavisz
2022. dec. 29. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
nekem nem visz sehova
2022. dec. 30. 21:37
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha Keprnyokepet kuldesz megnezem
2022. dec. 31. 04:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!