Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » A sportfogadási bónuszt...

A sportfogadási bónuszt miként számoljam el?

Figyelt kérdés
Érdekes a kérdés, de annyi a lényeg hogy vezetem a pénzügyeimet, próbálom koordinálni pl a szerencsejátékot és azon belül a sportfogadást. Szerintetek egy sportfogadási bónuszt azt a fogadás vagy az azon kívüli részleghez könyveljem el? Értem ezalatt, hogy tulajdonképpen nem fogadással vagy meccsekkel nyertem hanem az iroda adta. De hogyha meg elvesztem, azt már fogadással, meccsekkel vesztettem el. Viszont szerintem nem számíthatom sportfogadáson kívüli bevételemnek, mert nem az. Kiváncsi lennék egy véleményre, hasznos tanácsra, szívesen venném. Persze, én döntöm el, csak hogy ti ezt hogy csinálnátok arra lennék kiváncsi.
2022. dec. 24. 16:18
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha sikerul megforgatni, akkor nyeresegkent/profitkent mint egy sima fogadas nyereseget.
2022. dec. 24. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én külön tételként,amolyan egyszeri ajándékként számolnám el.

Azért hogy tisztán lássam hogy a fogadásokból mennyire vagyok +-os.

A bonuszpénz nem különbözik attól mintha az utcán hozzádvágnának egy kissebb összeget.

Illetve igy is szoktam csinálni,pokerezek néha fogadok,kisebb bonuszok előfordulnak de ezek ajándékpénzek

2022. dec. 25. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Én is úgy érzem hogy külön kell kezelnem, mert nem tisztán a fogadásokból származó pénz.
2022. dec. 25. 08:08
 4/4 anonim ***** válasza:
Ez a pénz csak akkor lesz valós és kivehető pénz, ha sikerül megforgatni az előírt módon. Így én azt csinálnám, hogy ha ez sikerül, akkor onnantól nyereségként könyvelném a teljes összeget, ha pedig elveszítem, akkor se veszteség a bónusz összegéig.
2022. dec. 27. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!