Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Emagnál rossz terméket kaptam,...

Emagnál rossz terméket kaptam, betelefonáltam emiatt, majd pár napra rá kaptam egy feladóvevényt. Ezzel mit kell csinálni? Kicserélik és küldik a jó terméket? Semmit nem mondtak...

Figyelt kérdés

2022. dec. 27. 10:38
 1/4 anonim ***** válasza:

Szerintem mindenképpen érdemes írásban jelezni a problémát, hiszen későbbiekben tudsz hivatkozni rá, mint bizonyíték. Ha van lehetőség személyes ügyintézésre akkor úgy csinálnám, ha nem akkor felhívnám őket telefonon, megkérdezném hogyan járjak el. Mit mondtak a telefonban, miben egyeztetek meg?


A téves terméket mindenképpen vissza kell juttatnod a szolgáltatóhoz személyesen, avagy postai úton.

2022. dec. 27. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Jaj, kihagytam egy részt a kérdésemből. Betelefonáltam, elvitték a terméket és a postástól kaptam a feladóvevényt.


Csak korábban még sosem kaptam ilyet. Remélem ez csak pusztán egy igazolás, amivel át tudom majd venni a jó terméket, amit küldenek az előző helyett. Csak hát nem sok infóval láttak el.

2022. dec. 27. 15:33
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

"postástól kaptam a feladóvevényt"

Ez csak egy igazolás a postától, hogy átvették tőled a terméket (amit visszaküldtél). Posta egy másik cég, nincs köze az emag-hoz, csak szállít.


Emag tud segíteni a rendelés állapotáról.

2022. dec. 27. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Oké. Akkor majd keresnek gondolom. Csak fura, hogy kaptam egy ilyen papírt és semmi infót. Se egy email, semmi. Várok. :)
2022. dec. 27. 19:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!