Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Online rendelnek a címemre,...

Online rendelnek a címemre, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Egy tök idegen ember, az én lakcímemre rendeli a csomagjait, csak a nevét tudom. Mit tehetek ez ellen, a GLS nem csinál semmit, mert nem tudom a csomagszámot.

2022. dec. 27. 14:19
 1/9 anonim ***** válasza:
27%
A csomagon szerepel: név, lackím, telefonszám. Tehát nézd meg, hívd fel telefonon, és kérdezd meg tőle, hogy miért csinálja ezt.
2022. dec. 27. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 krwkco ***** válasza:
100%

"A csomagon szerepel: név, lakcím, telefonszám."

A név és lakcím nyilván a kérdezőé. A telefonszám meg kamu. Feltehetően valaki rosszindulatból rendel a kérdező nevében mindenfélét.

2022. dec. 27. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 krwkco ***** válasza:
100%

"Online rendelnek a címemre, mit tegyek?"

A futárnak meg kell mondani, hogy nem rendeltél semmit. Nem veszed át. Vigye vissza, vagy ahova akarja.

És minden otthonlevő családtagot "be kell tanítani" erre.

2022. dec. 27. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha ez rendszeres, akkor jelezni kell a futárszolgálat felé hogy visszaélés történt, és a rendőrségnek is. Ne aggódj, ha akarják, akkor megtalálják azt a gyökeret. Ezzel nem csak neked okoz kárt, hanem a feladónak és a futárszolgálatnak is.
2022. dec. 27. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Legalább jó cuccokat küld neked? :D
2022. dec. 27. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
69%
Utánvéttel te kifizetnél egy háromszázezres telefont, 5-ös? :D
2022. dec. 27. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ha kifizette akkor átveszed.
2022. dec. 27. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem, de ha kivan fizetve átvenném azt kész XD
2022. dec. 27. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nyilván, mint bárki más, de gondolom a kérdezőnek nem az előre fizetett csomagokkal lehet a baja. :D Én sem rendelek Mucsaröcsögére, a Kossuth utca 4/zs-be egy előre kifizetett csomagot, mert nem tartom jó ötletnek. Persze ilyen fajta elmebetegek is létezhetnek.
2022. dec. 27. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!