Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Lehet a NAV-nak banki átutalás...

Lehet a NAV-nak banki átutalással fizetni? Illetve esetemben lehetséges egyáltalán vagy személyesen kell intézkednem? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Helló mindenkinek.


Olyan kellemetlen helyzetbe kerültem, hogy külföldön elvesztettem az irattárcám és történetesen az adókártyám is benne volt a sok más között (mit ne mondjak, rendesen beleőszültem..). Igényeltem egy újat, a NAV jelentkezett is hogy már a procedúra beindult és az illeték 3000 forint lesz.

Namost érdekelne hogy szükséges személyesen bevizetnem az ügyfélszolgálaton vagy van lehetőség online is.


Köszönöm előre is a válaszokat! (és ha most, azaz 12.28-a körül, talál meg ez a poszt akkor kellemes ünnepeket is!)



2022. dec. 28. 22:41
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Nem a kérdésre válaszolok.Máskor tartsd külön tárcában az irataidat és a pénzt+bankkártyát,ez utóbbit sokkal többet használjuk könnyen el lehet veszíteni.
2022. dec. 29. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!