Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Másokat is megkárosított a...

Másokat is megkárosított a bravuroshop.com -> Brilliant Products Kft ?

Figyelt kérdés
A Brilliant Products Kft. jelenleg https:www.bravuroshop.hu olcsó, silány kínai termékeket árusít és semmilyen felelősséget nem vállal az általa eladott termékekért. Mivel a "cég" minden platformon tiltja a vélemények valós megjelenítését (oldalukon kizárólag 4 és 5 csillagos értékeléseket látni, az általam írt 1 csillagos soha nem jelent meg) hová fordulhatnék panasszal, mert a békéltető testület kevés. (már több végzés is van ellenük, de ennek ellenére folytatják a megszokott tevékenységüket...

#kínai #bravuroshop #Brilliant Products Kft. #pepita pont hu webáruház #online csalók #Bravúros Shop Webáruház
2023. jan. 3. 20:40
 1/6 Bravuros Shop válasza:
0%

Kedves Ügyfelünk?!


Cégünk soha senkit nem károsított meg több éves működése során, és nem is fogunk senkit megkárosítani. Bármilyen panasza esetén ügyfélszolgálatunk készséggel válaszol és segít a probléma megoldásában. Minden termékre minimum 1 év garanciát vállalunk, de több forgalmazott termékre akár 2-3 év garancia is vonatkkozik, így az Ön által írtak, miszerint "semmilyen felelősséget nem válallunk" nem igaz. Az évek során többszázezer ügyfelet szolgáltunk ki probléma nélkül, vagy szükség esetén segítettünk orvosolni az esetleges hibát/problémát.

Valós ügyfelek, valós véleményei megjelennek webáruházunkban is, nem csak az 5 csillagos értékelések, viszont a valótlan tartalommal bíró értékeléseket nyilván nekünk is (mint ahogyan minden más cégnek is) szűrnünk kell.

Bármilyen kérdésével, vagy esetleg valós problémájával forduljon bizalommal ügyfélszolgálatunkhoz, mert az ilyen név nélküli kommentek alapján nem fogunk tudni segíteni.


Üdv

A Bravúros Shop csapata

2023. jan. 14. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Életszerű, hogy több százezer ügyfélből egy sem írt negatív véleményt. Itt már nagyon segítőkészek vagytok, bezzeg mikor segíteni kellett volna, akkor elhajtottatok. Íme a platform, ahol nem tudjátok törölni a nektek nem tetsző véleményeket:


A cég google oldala: [link]


1 hét alatt csak 1*os értékelések, az egyetlen 5* értékelést ti írtátok álnéven... Hát ez ciki!


A pitiáner ügyeitekből látni, hogy milyenek is vagytok. Fogyasztóvédelmi eljárások a cég ellen:

[link]


[link]

2023. jan. 16. 08:03
 3/6 A kérdező kommentje:

Itt is érdemes olvasgatni erről a nagyon korrekt cégről:

https://www.gyakorikerdesek.hu/szamitastechnika__internet__1..

2023. jan. 16. 08:04
 4/6 anonim ***** válasza:
65%

Megnéztem a honlapot :D


Szerintem az se százas, aki "katalógusfotók" alapján bármit is megvesz látatlanba..


Az aliexpressen, legalább az rtékelésekbe lehet valódi fényképeket találni a termékekről, mellesleg kimész személyesen a kőbányai piacra, vagy a gyáli piacra hétvégén aztán ugyanezek ott vannak, megnézheted mindet!

2023. jan. 16. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Kizárólag a GVH jelent megoldást. Csak azért hoztuk létre a cég google oldalát, hogy bemutathassuk, hogy próbálja meg eltüntetni ez a pitiáner csaló. Siker! xD
2023. jan. 28. 17:33
 6/6 Hamster88 válasza:
Igen, engem megkárosítottak!Hibás, gagyi kínai cuccot küldtek ki, ami nem működött, majd kitalálták, hogy én rontottam el és nem vették vissza elállással. Undorító, hazug "cég" Kb. ketten vannak ott szerintem.
2023. ápr. 17. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!