Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Jelenleg még átjárhatóak a...

Jelenleg még átjárhatóak a szép kártya zsebek?

Figyelt kérdés
Jelenleg még átjárhatóak a szép kártya zsebek? Vagy esetleg fizetésnél lenne probléma hogy pl nem tudok fizetni vele, nem fogadja el a terminál?stb. Most ugye január 9-től lesz olyan változtatás, hogy összevonják a három zsebet, csak ezért lennék rá kíváncsi.

2023. jan. 3. 20:42
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Én ma fizettem az ebédemet a szabadidő zsebből. Szerintem erre a pár napra nem állítják át a rendszereket.
2023. jan. 3. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Úgy érted, h a zsebek összevonása előtt visszavonnák átjárhatóságukat, így pár napig csak egyféle célra lennének használhatók?
2023. jan. 3. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha a törvény szerint akarnának eljárni, akkor igen, ezt kéne csinálni. Erre a 8 napra meg kéne szüntetni az átjárást (ami nyilván baromság, ezért nem is foglalkoznak vele).
2023. jan. 3. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Lehet, azt hallottad, kivezetik az (egy ideje átjárható) zsebeket, de nem fogják a zsebek átjárhatóságát előbb korlátozni, mint ahogy végleg meg is szüntetnék a külön zsebeket. Technikailag bizonyosan szükségtelen, pr szempontból meg baklövés lenne bosszúságot okozni.
2023. jan. 3. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

#3, 4-es voltam, most értem, mert hogy év végén járt volna le...!

Ez tényleg olyan lett volna, mint mikor a város elejét jelző tábla után van egy 70-es tábla, mert ha együtt lennének, az egész városra vonatkozna a 70, de ha azon a pár méteren 50-re lassítanánk, komoly torlódások és koccanások lennének.

2023. jan. 3. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

2-es Igen.

De egyébként, ha belegondolunk akkor tényleg hülyeség lenne megszüntetni erre a pár napra. Köszönöm a válaszokat.

2023. jan. 3. 21:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!