Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Elveszhetett a csomagom,vagy...

Elveszhetett a csomagom,vagy mikor kapom meg?

Figyelt kérdés

Hello!

Németországból rendeltem 80000 forint értékben,de 11 napja még semmi.GLS oldalán követem nyomon a csomagkeresés fülnél,viszont már 5 napja nem frissitették,még mindig csak ennyir ir 02.01.2023 22:01 The parcel has reached the parcel center.(Germany Essen). Tudtommal maximum 3 nap alatt, már meg kellett volna hogy jöjjön a csomagom.Irtam emailt nekik, de a valasz csak ennyi volt,hogy Kérjük, hogy további információkért figyelje a [link] webhelyet. Valakivel már megesett ugyan ez?Lehet,hogy elveszett a csomag?Ilyenkor mi a teendő?



2023. jan. 9. 14:03
 1/4 anonim ***** válasza:

Három nap alatt biztos nem kapsz meg semmit Németországból, hacsak nem expressz külföldi szállítást kérsz, ami igencsak drága mulatság.

Itt hatodika ünnepnap, január első hetében gyakorlatilag a fű sem nő. El tudom képzelni, hogy üldögéltek rajta - de azt is, hogy leesett egy sarokba és ha nem reklamálsz, ott is marad míg a patkányok meg nem eszik.

Ha a következő 1-2 napon nincs mozgás, akkor kezdhetsz komolyabban aggódni, pontosabban inkább reklamálni.

Telefonon hatékonyabb, az emailt könnyebben félretolják. Akárhogy is, ne felejtsd el erőteljesen nyomatékosítani, hogy már több mint egy hete nincs mozgásban a küldemény.

2023. jan. 9. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
#1 Elfelejtettem irni,hogy expressz,szóval ezért is fura,hogy nem jött még meg.Gondolom a külföldi telefonszámot kell felhivnom,arra gondoltál ugye? Köszönöm a választ amúgy!
2023. jan. 9. 16:58
 3/4 anonim ***** válasza:

Ha Express, az más. Annak emlékeim szerint öt munkanapon belül kézbesítésre kell kerülnie EU-n belül.

Én a helyedben mindenképpen felvenném a kapcsolatot az eladóval, mivel ő áll szerződésben a GLS-szel, ezért ő tud leginább a tökükre lépni.

Emellett mindenképpen reklamálnék a magyar és a német hotline-on is, emelt hangerővel de többé-kevésbé még udvariasan.

2023. jan. 9. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Mennyit fizettél a szállításért?
2023. jan. 9. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!