Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Van itt olyan, aki megvette a...

Van itt olyan, aki megvette a kovaszfx forex anyagát?

Figyelt kérdés
Mi a vélemény róla?
2023. jan. 13. 13:30
 1/9 anonim ***** válasza:
68%
Az összes ilyen lehúzás, ha olyan k*rva jó lenne benne, mit gondolsz, miért osztaná meg másokkal...
2023. jan. 13. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Érdekelne az első válaszoló, meg a pozitív értékelést adók válasza, hogy van aki megvette és ez a következtetés, hogy szar?

Vagy csak feltételezitek, de azt se tudjátok, hogy mit oktatnak?

2023. jan. 13. 16:59
 3/9 anonim ***** válasza:
49%
Tudjuk mit oktatnak az ilyen nyomorékok, de ha ennyire meg akarod venni akkor vegyed, te jársz szarul nem mi :D
2023. jan. 13. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
És mit oktatnak akkor? Ez a kérdés lényege te nyomorék
2023. jan. 13. 23:58
 5/9 anonim ***** válasza:
56%
Forex kereskedést. Quasi saját magának gyárt konkurenciát.
2023. jan. 14. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
42%
Kovaszfx és benedektrader a két egyetlen real mentor itthon, a többi átverés. Első két válaszadó meg egy világi szerencsétlen, fel nem tudom fogni hogy nem tudnak ettől a közhelytől elvonatkoztatni az emberek, hogy ha olyan jó valamiben miért osztja meg másokkal. Passzív bevételről hallottatok már? Foglalkozol vele 1 hónapot, de utána többet már csak minimálisan.
2023. jan. 16. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
42%
A másik, hogy ilyeneket ne gyakorikérdéseken kérdezz, mert ilyen válaszokat fogsz kapni. Minek oktatja ha olyan jó benne, a tőzsde egy átverés, bukni fogsz csak, satöbbi. Ostoba szerencsétlenek gyűjtőhelye.
2023. jan. 16. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
59%
En megvettem, es volt ismerosom is aki megvette. Elmondasa szerint nem nagyon foglalkoztak vele, en ezt nem tapasztaltam hisz csak a fel eves tagsagot vasaroltam, ott nem nyujtanak egy az egy tanitast. Adam korrekt srac, faszan elmagyaraz mindent es tudja mit csinal. Milan sokat nem jarult hozza ahhoz a csoporthoz, mert szerintem o a szemelyes oktatas reszet csinalja. Ha a signalokert mesz akkor ne oda menj. Nem egyszer volt, hogy a legfontosabb hirek elott 30 perccel volt beszallo. 2-3 vesztes trade utan meg annyi se jott a csoportba, hogy stop loss lett. Utana a nyero trade utan meg mindenhova kikerult a screenshot hogy profital a vip csopor is. Osszessegeben nem basznak at, mindketten tudjak mit csinalnak, csak ha tanulni akarsz akkor ne a VIP csoportot vedd meg. Viszont a tobbi szolgaltatas araert sokkal jobb helyre is befizethesz.
2023. jún. 29. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
59%
8. hozzaszolohoz csatlakoznek. Adam korrekt. A signal csoportban a piacelemzesei, illetve hogy milyen parokat, szituaciokat figyel teljesen rendben van. Altalaban idoben szol es ha az ember telefon/gep kozelben van akkor kenyelmesen be lehet allitani az ordereket. Megvan adva egy Tp szint, de Te nyilvan oda rakod ahova akrod. Ezzel szemben Milan kotesei teljesen hektikusak. Jon egy uzenet hogy itt szalltam! be. Mire Te bekotned mer reg nem ott jar a piac. Tobb Tp (ha jol emlekszem 5) szintet is megad ami 1:2 tol megy 1:x-ig. Ha mar egy tp szintet is elert a kereskedes akkor az mar nyero trade, meg akkor is ha a sajat tp-jet el sem erte mert megfordult a piac. Emiatt a honapos kimutatasok sem teljesen igazak(mindig a legnagyobb tp van belerakva). Ha jol tudom azokat is Milan rakja ossze. Nyilvan ha pont ugy sikerult az osszes kereskedes es szerencsed volt akkor kijohet az a %, de erre szinte semmi esely. En az o kereskedeseivel csak minuszt hoztam ossze. Szoval osszefoglalva Adam kereskedeseit kovetve megerheti befizetni, de nala is elofordult hogy ki-ki maradtak signalok amit egyebkent utolag korrekt modon bemutatott, tehat lehetett beloluk tanulni.
2023. júl. 14. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!