Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mi lehet ennek az árazásnak...

Mi lehet ennek az árazásnak az oka? Ebben az országban a legnagyobbak a költségek vagy itt akarnak nagyot szakítani? Bővebben lent

Figyelt kérdés
Tedi-ben vettem néhány dolgot Szlovákiában. A termékek címkéjén rajta van az összes régiós ár. Öngyújtót vettem 1 euróért, hazai boltban azt 500-ért adják. Hőmérőt vettem ugyanannyiért, azt itthon már 560-ért forgalmazzák a Tedi boltokban. És rengeteg ilyen címkét láttam ott. Kik-ben is ilyen címkéken tüntetik fel az árakat, de ott nem láttam ilyen arányú eltéréseket a különböző országok között.

2023. jan. 16. 13:22
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Magasabb a profitelvárás Magyarországon mert a dilettáns kormány bármely éjjel kivethet egy szektorális különadót vagy korlátozó intézkedést, de lehet hogy már az államosítás kockázatát is elkezdték árazni a piaci szereplők, hiszen láthatóan kommunista a gazdaságpolitika.
2023. jan. 16. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Itt tobb az ado
2023. jan. 16. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A magyar áfa világviszonylatban is rekorder, ezért drágább itt minden. Az elmúlt 12 éves fideszmaffia teljhatalom alatt már lett volna alkalmuk bőven csökkenteni az áfa mértékét legalább, hogy az EU átlaghoz közelítsen, de fura mód nem éltek vele. Sajnos nem csak a fideszhívők fizetik meg a gazdáik meggazdagodását, hanem az is aki nem rájuk szavazott.
2023. márc. 23. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!