Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Miért lett magasabb a Vodafone...

Miért lett magasabb a Vodafone havidíjam?

Figyelt kérdés
Külön kábel tv és internet előfizetéseim vannak. Mindkettő emelkedett januártól, viszont a cég online közleményében szereplő, maximálisan 9,xx százaléknál nagyobb mértékben. Más is ezt tapasztalta?
2023. jan. 19. 14:02
 1/4 anonim ***** válasza:
Sajnos hiába van hűségidőd, ez egyoldalúan módosítható "díjkorrekciót" alkalmaznak. Nekem is emeltek, azt gondoltam a hűségidő védi a másik felet is (engem). Gerinctelen húzásnak tartom, hűségidő után befejeztem a Vodafonnal, soha többé nem kötök náluk semmit, sem az utóddal. Inkább megyek mobilnetre a Yettelhez, nem érdekel ha kétszer annyi, szakadjanak meg!
2023. jan. 25. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! Sajnos ez kábeles net és tv.
2023. jan. 25. 21:18
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem is kábeles net és tévé előfizetésem van jelenleg. A tévéről lemondok, a netem meg nem vezetékes hanem mobil lesz.
2023. jan. 26. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Egyetertek: VACAK a Vodafone.


Tanulsag: Keruld el minden aron a Vodafone-t!


Egyetertek az 1-es valaszoloval. Valoban, hiába vallalsz el egy szerzodest, hiaba vallalsz el egy hűségidőt a Vodafone-nal. Ott az alapveto baj, hogy dorzsolt es becsapasra kesz g@zemberek kezeben van a Vodafone.


Nalam pl. azzal kezdodott, hogy a Vodafone ugyintezo nem engedte hogy elolvassam a szerzodesuk teljes szoveget, mielott az illeto begyujtotte tolem a digitalis alairasomat.


Plusz ugy van irva az en szerzodesem, hogy be tudjon csapni a Vodafone, hogy azt egyoldalúan es onkenyesen módosítani tudja a Vodafone.


Plusz nekem is megemeltek a kotbert.


Plusz en is azt gondoltam hogy ved majd engem az 1-eves hűségidő. Es persze hogy nem vedett.


Plusz, raadasul, a Vodafone g@zemberei nem 9, hanem HARMINCEGY szazalekkal emeltek meg a kotberemet, mivel teljesen gerinctelen gec*k kezeben van a Vodafone.


Van tovabbi 2 honapom az 1-eves hűségidőmbol. De azután befejeztem, s mindorokre, a Vodafone-tol valo vasarlast. Plusz, soha-soha többé nem kötök semmifele szerzodest a Vodafone-nal. Inkább elmegyek a legdragabbhoz, barki is legyen az. Mar az se érdekel ha 2X annyi lesz az.


Azon imadkozom, hogy tegyen igazsagot a Jo Istenke, es pusztitsa el a Vodafone-t.

2023. júl. 21. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!