Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Otthonfelújítási támogatásból...

Otthonfelújítási támogatásból mikor lesz valami, nem kellett volna kapnunk róla valamit?

Figyelt kérdés
Megbíztunk ügyintézőket decemberben hogy adják be nekünk számlákkal mindennel együtt. Elvileg le is lett adva határidő előtt. De ez csak a "tevékenységnaplóban" látszik hogy az űrlap be lett adva.nem kaptunk se vissza igazolást se semmit az államkincstártól arról hogy beérkezett-e? Jó -e stb.Hogy tudom meg hogy mi van vele? Más kapott róla valami értesítést a beadásról? /nem hitel/

2023. jan. 31. 20:14
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Decemberben adtam be a két ünnep között, tegnap utalták ki.

Online beadva 30 nap, papíron beadva 60 nap az ügyintézési határidő, ami ugye a közigazgatási szünettel meghosszabbodik. Beadáskor kaptál egy iktatószámot, arra hivatkozva lehet információt kérni.

2023. jan. 31. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Online adtam be Dec. 30-án, hiánypótlást kértek NAV adoigazolasrol, mai napig nem kaptam semmit, még választ sem.
2023. febr. 15. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Mi is beadtuk, jan. végén felhívtuk őket, azt mondták hogy annyi a beadott kérelem, hogy nem győzik teljesíteni. Legyünk türelemmel. :)
2023. márc. 17. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!