Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Vinted kulfoldi atveteli kod?

Vinted kulfoldi atveteli kod?

Figyelt kérdés
Kinek mik a tapasztalatai Vinted-rol? Rendeltem pár cuccod eddig ami magyarban lett feladva megjott, ami lengyelbol az elvileg uton van bar jott egy fura email amiben egy lengyen szoveg van az Inpost-tol es van benne egy atveteli kod. Nem teljesen ertem miert jon ilyen vagy mit kene csinalnom vele de nem scam. Amugy eddig a 7 postazott termekembol csak 5-ot latok packetan. Ez hogy lehet?

2023. febr. 3. 07:45
 1/7 anonim ***** válasza:
Én azt nem értem, hogy a francba éri meg ez a szolgáltatás ennyire, hogy agyba-főbe nyomják a reklámot a TV-ben?
2023. febr. 3. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
nagyon nagy szazalekot levesznek vasarlasonkent a vevo terhere. Boven megeri nekik
2023. febr. 3. 12:47
 3/7 anonim ***** válasza:
És akkor a vevőnek miért éri meg?
2023. febr. 3. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Mert még így is jó áron ki lehet fogni dolgokat, és amitlevon az egy vevővédelem biztosítás amivel elvileg ha baj van visszakapod a pénz. magyarul nem a semmiért fizeted
2023. febr. 3. 14:20
 5/7 anonim ***** válasza:
Csak kíváncsiságból, miket lehet itt venni és mennyiért? Mert nem tudom elképzelni, hogy egy használt ruhát normális áron lehet értékesíteni.
2023. febr. 3. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
99% ruha, cipo ilyesmi. vannak jo aron dolgok vannak dragabban teljesen olyan mint egy marketplace csak Lengyelorszagra is kiterjed
2023. febr. 3. 19:46
 7/7 anonim válasza:
Szerintem te tracking számot kaptál nem átvételi kódot. Ha átér Magyarországra a Packeta fogja kezelni, tehát ha átvehető (vagy ha házhoz rendelted akkor a kiszállításról) tőlük fogsz emailt meg sms-t kapni. Az hogy miért csak 5-öt látsz azt nem tudom, nem lehet hogy a maradék 2-őt meg nem adták fel?
2023. febr. 4. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!