Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mi a menete a pályázatírásnak?...

Mi a menete a pályázatírásnak? Nem annyira fix tervvel érdemes megkeresni a pályázatírót?

Figyelt kérdés
Vettem vidéken egy kisebb farmot egy nagyon lelakott házzal. Pontosan nem találtam még ki,hogy mit kéne vele kezdenem. Ami megfordult a fejemben,hogy a házat megcsinálom vendégháznak,ezen kívül a telken tartanék állatokat,kisebb veteményest falusi turizmusként. A másik ötletem,hogy a telket ketté választom a házat kiadom a másikon felén pedig a farm lenne. Ez rengeteg pénz ezért szeretnék igénybe venni támogatást. Úgy tudom,hogy első sorban keresnem kell egy pályázatírót.Akinek van tapasztalata,ötlete,tudja mi a menete a dolognak örülnék a segítségnek.
2023. febr. 6. 14:59
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Az a baj, hogy a pályázatokat nem hétköznapi emberek szokták nyerni, hanem olyanok, akik már a pályázat kiírása előtt tisztában vannak vele, hogy mire lehet majd és hol pályázni és készen van a komplett pályázati dokumentációjuk. Nézd meg, hogy minden pályázaton valamelyik politikus vagy pereputtya vagy barátai vagy érdekeltségei nyernek, de sosem nyer hétköznapi ember, mert mire megjelenik a pályázati kiírás és neki fogna a pályázat elkészítésének, már be is telt a meghirdetett keret. Szóval, nem akarlak elkeseríteni, de ha ebből tervezted felújítani a lepukkant házat, hát ne éld bele magad.
2023. febr. 6. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
A farm az belterületet jelent, vagy egy külterületi tanyát? Ha fel is újítod a házat, azt nem tudod annyiért kiadni, hogy megérje neked hosszú távon.
2023. febr. 6. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Nem
2023. febr. 6. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Nagyon nem mindegy, hogy melyik pályázatírót keresed meg és az sem mindegy, hogy mennyi pénz lapul a zsebedben.
2023. febr. 6. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
A fiatal gazda támogatásra gondoltam. Tudtok esetleg jó agrár pályázatírót? A faluban kb 80-90 ezer forint körül vannak az albérletek.Valamennyire vannak szomszédok is ezért nem nyitok pl:sertés telepet.
2023. febr. 6. 15:20
 6/14 anonim ***** válasza:
Van hozzá agrár végzettséged?
2023. febr. 6. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
6:igen
2023. febr. 6. 15:57
 8/14 anonim ***** válasza:
Agrártudományi egyetem, vagy aranykalászos gazda?
2023. febr. 6. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
A sertéstelep pedig talán most nem is lenne olyan rossz, mert van állítólag olcsó ukrán kukorica. Persze manapság már százmillió feltételnek meg kell felelnie egy sertéstelepnek, köszönhetően az uniós bürokratáknak, akik még életükben nem láttak se disznót, se malacot.
2023. febr. 6. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

"A faluban kb 80-90 ezer forint körül vannak az albérletek."

Ez alapján valahol Nyugat-Magyarországon lehetsz.

2023. febr. 6. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!