A nav árverésén elkell menni az adott ingóságért?
Figyelt kérdés
A nav árverésén szeretnék venni egy ingóságot. És ha mondjuk megnyerem a licitet, de túl messze van a lakóhelyemtől, akkor megoldható hogy kiküldik futárral vagy postán, az én terhemre?2023. febr. 9. 19:36
2/2 anonim 



válasza:





El kell menni érte. A NAV végrehajtó nem csapja a hóna alá és megy vele a postára, vagy rendel futárszolgálatot hozzá. Ez a közigazgatásban nem így működik. Ráadásul a lepapírozás is személyesen történik.
További kérdések:
Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu
A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!