Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » A Penny market miért változtat...

A Penny market miért változtatja naponta az árait? Egyik nap a 100g-os sonka 320ft majd másnap 530ft. Majd tudják adni pár héttel később akcióban 239ft-ért. Miért játszanak az emberekkel? S ezt miért hagyják? Mennyi lehet a beszerzési ára? 100ft?

Figyelt kérdés
Komolyan mondom, inkább elmegyek a sarki kis boltba, és megveszem drágábban a dolgokat, mint hogy az angolokat meg a németeket ( Lidl ) gazdagítsam.

#Lidl #Penny Market #drágulás #Aldi #átvernek minket #hükyének néznek minket
2023. febr. 15. 14:57
A kérdező szavazást indított:
Inkább a kisebb boltok, elegem van a Pennyből
Az Aldiból is elegem van
A Lidl-ből is elegem van
Az összes nyerészkedő multiból elegem van
Totál hülyére néznek minket, mert minket annak lehet.
Ha 2eft lenne a sonka akkor is elfogyna ugyanúgy
Rég nem eszek húst mert drága lett
Vega lennék, de az még drágább.
Elhagyjuk az országot, mert ezt már nem bírjuk.
Már elhagytuk.
14 szavazat
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Ez még semmi, a kedvenc csokim már tavaly 50%-ot drágult, idén meg még 50%-ot egyik napról a másikra, szóval nem újdonság ez. Egyszerűen nem veszem meg többé, leszoktam róla. Nem ér már annyit amennyiért adják. És még van pofájuk a tévében reklámozni ezeket a pofátlan árakat.
2023. febr. 15. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Kartelleznek es hat erosen kihasznaljak hogy inflacio van. Vagyis siman felarazzak a dolgokat, mert az emberek ugy is megveszik.


Semmi nem indokolja hogy a tejfol ketszer annyiba kerüljön mint tavaly.

2023. febr. 15. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 NTBS ***** válasza:
Nagyobb haszonért.
2023. febr. 15. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Karácsony elött a tejfölös chips 199 volt. Most 429ft. Aztán gondolom ugyanúgy 99ft a beszerzési ára vagy még annyi sem.


Nyilván én is leszoktam azóta róla. Mint a csokiról, rudiról stb is.


A legcsalókább játékuk most a wc - kéztörlő papír, aminek a gurigája átmérője folyamatosan nő. Össze lehet 2mm-re lapítani kb a rajta lévö papírt. Ha meg 24 es csomagban veszed sokkal drágább mint amúgy. Egy hasmenés és el is fogy. A pékáruk mérete csökken. Gondolom már mem mernek árat emelni.


2decis ivólé 149ft??


Így is milliárdok a hasznuk? Nem elég nekik?

2023. febr. 15. 18:26
 5/11 anonim ***** válasza:
78%
Nem ők inflálták el a forintot. Most adnak 17%-os béremelést a Penny dolgozóknak. Szerinted a dolgozók is nyerészkednek?
2023. febr. 15. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
52%
Isten hozott a kapitalizmusban, kedves szatyorlakó!
2023. febr. 15. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

5/6 oké, de mi indokolja hogy egyik napról a másikra dupla árak vannak?


Majd van hogy visszacsökken? Miért nem emelik fel egyből inkább minden 1000ft alatti termék árát 1000ft-ra?

2023. febr. 15. 21:24
 8/11 anonim ***** válasza:
Hát már ez is baj? :D
2023. febr. 15. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Nem baj :D csak ne rabolják már ki a magyarokat.
2023. febr. 15. 21:43
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Elég idiótán kezeli a Penny a helyzetet. Nyilván az én honos egységemben is kalimpálnak az árak, csak ezek az idióták még bedobtak ide egy végtelenül gyenge képességű, kollégákkal és vevőkkel (!) útszéli stílust megütő, mindent az útba pakoló és otthagyó, nemnormális üzletvezetőt. Nem tudom, hány rostán kellett átmennie, gyanítom, hogy csak egyen: "Rokon? Igen". Esélyesen be fog rogyni a forgalom, én mint elég türelmes és toleráns ember, kábé negyedannyit járok oda, és igyekszem sokkal kevesebb időt tölteni, kábé nulla a listán kívüli vásárlásom is így náluk. Ha az átlag helyi őslakos proller habitusával kezdek gondolni a boltra, akkor kb a "ha csak lehet kerülöm, mert annyira idegesít az a nemnormális, hogy felét elfelejtem, mit akartam venni" a dolog szűrlete. Jellemzően attól se kerül több az asztalra senkinek. Panaszkönyvet gondolom teleírták, remélhetőleg találnak alkalmasabbat, vagy megkérdezik az ott dolgozókat, ki vállalná, mert mégiscsak több a rálátása, az adminisztráció meg szerintem kb betanított munka, voltaképp egy raktáros munkakör a legtöbb benne.
2023. febr. 16. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!