Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Betfair Beat the Drop ingyenes...

Betfair Beat the Drop ingyenes játék másnak se írták jóvá a nyereményt?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Vitte már végig valaki és megkapta a pénzt? Én hajnalban sikeresen megtippeltem a 12-ik kérdést maradt 55.000 ft-om, feljött egy ablak, hogy gratulálnak és játszak újra. Rányomtam az újra kezdésre (mivel más opció nem volt) és visszadobott az első kérdésre, de az 55.000 ft-ot nem írták jóvá az egyenlegemen. Járt már így valaki? Esetleg tudok valamit tenni?

2023. febr. 17. 05:45
 1/2 anonim ***** válasza:
Ismerem a játékot, de még nem nyertem vele. Én a helyedben írnék az ügyfélszolgalatnak.
2023. febr. 17. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A sportfogadás.orgon is kiirtása a kérdést, és ott már megválaszoltam. Nem azonnali a jóváírás. Várj, ne leg türelmetlen.
2023. febr. 17. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!