Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Egy nappal később fizettem be...

Egy nappal később fizettem be a telefonszámlámat (Telekom) ilyenkor mi fog történni?

Figyelt kérdés
Tegnap volt a fizetési határidő, de teljesen kiment a fejemből, ma reggel 6-kor fizettem be mobilon keresztül, tehát elvileg azonnal meg is érkezett hozzájuk a pénz. Ugyanazt az összeget kellett befizetni mint mindig. Ilyenkor kamatot szoktak felszámolni vagy hogy működik? A következő számlámon fog megjelenni a kamat? Valaki járt már így? Soha nem késtem még a befizetéssel, de most valahogy elfelejtettem.

2023. febr. 17. 07:04
 1/5 anonim ***** válasza:
84%
Mégis mi történne egyetlen nap csúszás miatt? Segítek: semmi.
2023. febr. 17. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Egy nap miatt nem valószínű hogy felszámolnának kamatot
2023. febr. 17. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Súlyos és beláthatatlan következménye lesz, méghozzá..... SEMMI.

Egy nap miatt semelyik szolgáltató nem tesz rá késedelmi kamatot. Egy hét után már lehet, de még az sem gyakori.

2023. febr. 17. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Szuper köszönöm a válaszokat!
2023. febr. 17. 09:49
 5/5 lali51 ***** válasza:
Ha van online fizetési kedvezményed az elveszett.
2023. febr. 17. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!