Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mekkora bérleti díj reális...

Mekkora bérleti díj reális vagy mennyit lehet elkérni egy olyan helyért, ahol van 3 szolgáltatónak 1-2 széke (kozmetikus, fodrász stb )?

Figyelt kérdés

94nm-es hely, ki van alakítva 2 fodrász szék egy kozmetikus placc és egy akárminek hasznosítható rész. Vizesblokk, wc, előtér van. Fűtés megoldott. Az egész felújítva, megyeszékhely. Belváros.

Mi az a bérleti díj amit ezért el lehet kérni? Akár az egész helyért akár bérlőként értve. Van elképzelésem, de kíváncsi vagyok mások véleményére is.

Csak a bérleti díj érdekelne, nyílvánvalóan plusz rezsi.



2023. febr. 19. 19:44
 1/7 anonim ***** válasza:
Egy fodrász szék nálunk olyan 50-70 ezer/hó körül van. Kozmetikus helyet nem ismerem, gondolom egy kicsit kevesebb.
2023. febr. 19. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Melyik város? Nagyon nem mindegy melyik megyében
2023. febr. 26. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Győr
2023. febr. 26. 10:21
 4/7 anonim ***** válasza:
Ott minimum 100 ezer Ft havonta csak egy szék. Eleve milliókat kaszálnak arra a fodrászok, megkérném a bérleti díjat vastagon
2023. febr. 26. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Visszatérve a kérdésre... 50-60 ezer forintért lehet kiadni egy széket.

Én ezt baromi kevésnek találom, úgyhogy nem vágtam bele a projektbe.

2024-ben, amikor a pedikűrös másfél órás munkáért 7500-at kér, egy fodrász ugyanennyit ha fest is... aztán egy óra alatt röhögve megkeresi... ez nagyon kevés.

Persze adhatnám duplájáért, csak nem veszik ki, mert van olcsóbb.


Ezt csak tájékoztatásképp írtam.

ápr. 21. 15:27
 6/7 anonim ***** válasza:
Több százezer simán benne van. Eleve egy nap alatt megkeres ennyit röhögve egy fodrász, miért ne fizetné ki egy hónapra?
ápr. 21. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Napi 50-100 ezret keres egy jó fodrász egy megyeszékhelyen, főleg Győr, Debrecen, stb. és ez csak a haszna számla nélkül zsebbe. Lebukni és leadózni sose fogja, mivel csak a saját vendégköre jár hozzá, NAV-os próbavásárló nem.
ápr. 21. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!