Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Szerencsejáték ügyfélszolgálat...

Szerencsejáték ügyfélszolgálata milyen gyorsan szokott emailre válaszolni?

Figyelt kérdés
Nem tudom hitelesíteni az okmányaimat.

2023. febr. 22. 16:48
 1/3 anonim ***** válasza:

Marmint melyike. A tippmixpro vagy a bet365 vagy unibet. Csak mert nem ugyanaz.


Ha utóbbi ketto akkor a live chatet ajanlom, ha pro akkor lehet inkabb fel kene hívni hogy mi a gond. Bar gyanitom ezt megirtak kulonben honnan tudnad hogy nem jo valami az okmanyaiddal.

2023. febr. 23. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Nem...

Nekem olyan gondom van hogy amikor regisztráltam régebben, akkor megadtam a személyim azonosítóját.

Azóta nem fogadtam hogy változtattak a szabályokon és képet is kell feltölteni róla. Namost ezalatt az idő alatt lejárt a személyim, az újnak meg más a száma ugye.

Viszont a személyes adatoknál nem tudom megváltoztatni mert azonnal visszadob a hitelesítés oldalára.

2023. febr. 23. 10:30
 3/3 anonim ***** válasza:

Akkor ez nyilvan a pro.


Ha felakarod gyorsitani irj egy emailt es ird le a problemat pontosan.

Majd csatold hozza az uj szemelyid elso es hatso oldalarol a kepet.


Az ügyfélszolgálat lassú.


Eyetleg hivd fel oket, hatha at tudjak irni manualisan a szemelyid szamat ok es igy mukodne a verifikacio.

2023. febr. 23. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!