Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Hétfőn igenyeltem az ügyfélkap...

Hétfőn igenyeltem az ügyfélkapun keresztül erkölcsi bizonyítványt de azóta semmi hír róla. Igenyeltem újra?

Figyelt kérdés
Az ugyfelkapun már korábban is iganyeltem erkolcsit, és vissza is tudom nézni az igénylések időpontját, most azonban sehol nem szerepel a jelenlegi igénylésem, tehát gyakorlatilag semmi nyoma. Kaptam egy letölthető szöveget amiben megjelent hogy sikeres volt az igénylés, csak ennek a letöltését elmulasztottam gondolván, hogy korábban sem volt probléma. Péntek van és hétfő óta nem kaptam semmilyen e-mailt. Arról szoktak küldeni nagyjából az igénylést követő 2 nap múlva egy e-mailt hogy elkészült az igazolvány. Nekem fontos lenne egy munka miatt.. ráadásul az állásra csak postán keresztül lehet jelentkezni, mindez március elejéig.. felek attól hogy ezért kicsúszom az időből.

2023. febr. 24. 07:34
 1/2 anonim ***** válasza:
0%
Lehet nem vagy túl erkölcsös ezért nem küldik.
2023. febr. 24. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

A háborús vészhelyzet/kovid/Soros/Gyurcsány miatt lassú az ügyintézés,valszeg a jövő héten megkapod.

Pár napja nyomogattam a postán egy új online ügyintéző gépet,mindha azt írta volna hogy az erkölcsi bizonyítvány ügyintézési ideje min.8 nap.

2023. febr. 24. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!