Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Heló! Van valaki, aki forex...

Ures_penztarca kérdése:

Heló! Van valaki, aki forex kereskedésből él? Track recordot is linkelhetne myfxbook-al.

Figyelt kérdés

#Forex #Myfxbook
2023. febr. 24. 12:01
 1/8 anonim ***** válasza:
39%
Nice try nav
2023. febr. 24. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%

Sokan vagyunk, akik kereskedésből (is) élünk. Egyébként egy magyar átlagfizetést nem bonyolult összekattintani, még komoly tőke sem kell hozzá.


Nincs az a "track record", ami téged előrébb vinne...

2023. febr. 24. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Én 3 éve kereskedek minden nap, és még mindig egy fillért nem kerestem. Kezdem lassan azt látni, hogy ez az egész egy átvágás. A mentorok nem tudnak kereskedni, az összes saját signal szolgáltatásból és kurzusokból él, ami nem is működik. 1 embert nem láttam még, aki bizonyíthatóan kereskedésből megél. A track record nagyon hasznos lenne, mert elhinném, hogy ez tényleg egy komoly dolog és folytatnám.
2023. febr. 24. 13:24
 4/8 anonim ***** válasza:
En nem kereskedek, inkabb befektetek hosszu tavra kriptoban... De tolem nem kapsz semmi historyt. Lenyeg hogy minden honapban veszek...
2023. febr. 24. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Vess egy pillantást Zoli barátom kereskedéseire, minden videójában látod az épp lebegő nyereségét, s a lezárt pozícióiba is rendszeresen belelátsz: https://www.youtube.com/@AdmiralsMagyarorszag/videos


El tudod képzelni, hogy ő is nullás kereskedő? :D :D :D

2023. febr. 24. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Zoli barátod ügyesen kereskedik Demo fiókon. De vajon élőn is ugyanilyen profi lenne?
2023. febr. 24. 14:25
 7/8 anonim ***** válasza:
9%

A grafikon és a matek élő számlán is ugyanaz. Ha nálad különbség van az eredmény tekintetében, akkor a tőzsdepszichológia területén kell fejlődnöd.


Élő számlán történő nyilvános kereskedést nem fogsz látni, hisz az MNB tiltja.


Ha élőszámlás kereskedést és eredményeket szeretnél látni másoktól, akkor össze kell barátkoznod az illetővel, s privátban megmutatja.


Nem tudom, hol élsz, de ha gondolod, hozzám bármikor átjöhetsz, megmutatom, mit csinálok. Alicantéban élek, de sokat vagyok a svájci Alpokban is.

2023. febr. 24. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Értem. Köszönöm a válaszodat!
2023. febr. 24. 15:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!