Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ha engedélyezted valakinek,...

Ha engedélyezted valakinek, hogy megnézhesse a pénzügyeidet, utána azt hogy lehet visszavonni/letiltani?

Figyelt kérdés
Mármint természetesen az illető hozzáférését, láthatósági jogát.
2023. febr. 28. 09:02
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
A valasz nagyban fugg attol, hogy milyen informatikai rendszerrol van szo, ahol hozzaferest adtal ennek a bizonyos valakinek, es hogy adtad meg magat a hozzaferest.
2023. febr. 28. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Egy papíron volt, hogy én meghatalmazok valakiket, hogy hozzáférjenek, pontosabban nyílván csak azt, hogy láthassák. Ezt szeretném most visszavonni, mert úgy érzem, senkinek semmi köze a pénzügyeimhez.
2023. febr. 28. 10:51
 3/9 anonim ***** válasza:
Hát akkor ugyanott, ahova azt a papírt adtad. Pontosabb infók nélkül nehéz bármit is mondani.
2023. febr. 28. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Hogy lehetne megtudni, hogy az évek alatt kiknek adtam esetlegesen meghatalmazást?
2023. febr. 28. 12:09
 5/9 anonim ***** válasza:
Mi az oka annak, hogy nem emlékszel? Gyámság alatt álltál? Kábítószert használtál? És pénzintézetre gondolsz? Vagy úgy általában mire?
2023. febr. 28. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Meghatalmazást csak tudatosan lehet adni, esetlegesen nem. Azt neked kell tudni.
2023. febr. 28. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Hát jött rokonság, hogy arjak alá ilyesmit, nem nagyon néztem én
2023. febr. 28. 18:58
 8/9 anonim ***** válasza:

Úúúú...

Akkor a rokonokat kéne végigkérdezni, hogy mit is írattak veled alá.

Most jól vagy?

2023. márc. 2. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Én jól vagyok. De ezt ügyvéd nem tudja megnézni?

Az azért nem létezik, hogy életem végéig mindenbe belelátnak

2023. márc. 2. 19:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!