Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ha nem veszi át a csomagot,...

Ha nem veszi át a csomagot, nekem emnnyibe fog fájni?

Figyelt kérdés
nemrég felattam egy illetőnek egy csomagot, előre kifizette a az árárt, beleértve a szálítási díjat is. Én felattam neki, én kifizettem a feladási költséget is. Közben Ő nem vette át a csomagot, pedig kifizette, rákérdeztem, letiltott. A kérdésem az, hogyha nem vezsi át, és mikor hozzám visszajön a csomag, emnynit kell fizessek a postán?

#posta #csomag #előre kifizette #előreuatalás
2023. márc. 2. 23:53
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Ugyanannyit, mint amennyiért feladtad.


Amúgy meg jól jártál. Tiéd a pénz is (mínusz két szállítási költség) meg az áru is. Ha már a másik olyan hue volt...

2023. márc. 3. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A posta honlapján fent van a küldeményfoegalmi díjtáblázat, abban biztos benne van a visszakézbesítés díja is.


1: Nem biztos, hogy jól járt. Ha az áru értéke kevesebb, mint a visszaszállítási költség, akkor még az eladó fizetett azért, hogy megjáratta a csomagot feleslegesen... :(

2023. márc. 3. 04:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ha nem veszi át a csomagot és visszaküldik neked, arra neked nem kell plusz díjat fizetni. Csak az illető a hülye, hogy nem vette át.

Ilyenkor amúgy az általa kifizetett összeg mínusz a postaköltség visszajár neki!

2023. márc. 3. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!