Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Emagon meddig lehet törölni...

Emagon meddig lehet törölni egy szállítást, illetve ha online bankkártyás fizetés történt, mindenféle levonás nélkül visszakapom a pénzemet?

Figyelt kérdés
Tegnap rendeltem két terméket, easyboxba küldik. Olvastam, hogy amíg nincs csomagszám, addig le lehet mondani a rendelést. Most is itt van ez a lehetőség, csak azonosítószámot kaptam. Egy kicsit olcsóbb lett a cucc. Nem nagy különbség, ezer forint sincsen, de akkor is csak két kattintás.
2023. márc. 3. 09:20
 1/1 anonim ***** válasza:

Ha tudod, hogy két kattintás, akkor kattints, ha nem tudod, akkor meg plusz pár leütés egy levélben az ügyfélszolgálatnak...

De a nyakamat rá, hogy ott van az egyik visszaigazoló levélben a lemondás menete vagy a link a lemondás menetéhez

2023. márc. 3. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!