Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Megtudja nekem mondani/állapít...

Megtudja nekem mondani/állapítani valaki , hogy ez a csomag követési szám valós vagy ,,hamis" és csak átveréshez generált ?

Figyelt kérdés

2023. márc. 3. 10:40
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha nem rendeltél semmit, akkor csalás.
2023. márc. 3. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A trackitonline oldalon le tudod csekkolni. Rengeteg ország sokféle szállító cégének a tracking számát tudja kezelni. A legtöbbet automatikusan fel is ismeri.
2023. márc. 3. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Rendeltem , de lekétdezés szerint ez már 02.19.ke óta kézbesítve van , hol ott én még nem kaptam semmilyen csomagot kézhez. Arra gondolok , hogy lehet hogy valahol visszatartják a csomagot , de miért , hol és miért ennyi idei?
2023. márc. 3. 12:07
 4/7 anonim ***** válasza:
Jellemzően Kínából szokott úgy érkezni csomag, hogy már kézbesítettnek írja a tarcking, pedig nem az. Ennek ellenére 99%-ban valóban megjön később.
2023. márc. 3. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Értem , kb mennyi időt érdemes várni ?Neked mennyi időt kellett várnod rá ?
2023. márc. 3. 13:45
 6/7 anonim ***** válasza:

Attól is függ honnan rendelted.

Pl az Aliról ha Kínából jön ingyenes vagy budget szállítással akkor 20-30 nap az átlag. Ha DHL vagy valami jobb szállító akkor 4-10 nap.

Ha az Ali európai raktárból küldi akkor budget szállítással is 1 hét körül ideér.

De más kínai webshopoknál is hasonló a helyzet.


Normálisabb webshopoknál van időlimit megadva, hogy ha nem jött meg akkor mennyi idő múlva tudsz rekamálni.

2023. márc. 3. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Hááát ez egy no name oldal és nem sokat fizettem, csak kívácsi vagyok , hogy azért a nem sokért mit tud ,,nyújtani", persze nem várok csodát , de mivel , hogy no name ezért ott van bennem a félsz is , hogy maga a követési szám csak egy ,,megheckelt" szám és valójában nem is küldtek semmit , mert hogy a lekérdezés szerint már napok óta magyarországon van. Köszönöm mindenkinek a válaszát. Ha esetleg még úgy érzi valaki , hogy ,,valam okosat még" , hozzá tudna írni ne tartsa magában.
2023. márc. 3. 16:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!