Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Binance kifizetés ötletek?

Binance kifizetés ötletek?

Figyelt kérdés
Binance oldalon van BTC-m, amit szeretnék kiutalni, de a master caromra nem engedi. Ha jól tudom SEPA utalást se támogat már az oldal. Hogy lehetne kiszedni a kriptót? Előre is köszönöm az ötleteket.

2023. márc. 6. 07:48
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
77%
Eladod a kriptót.
2023. márc. 6. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Ha van Binance kártyád, akkor azzal befizetsz revolutra. Én úgy szoktam.
2023. márc. 6. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
75%

Miből gondolod hogy nem támogatja?

Átváltod converttel a BTC-t EUR-ra majd a spot walletben rámész a withdraw-ra. Utána ott a jobb felső sarokban Withdraw FIAT és akkor tudsz választani SEPA és Visa/MC között. 29/F

2023. márc. 7. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
43%

Te atya úr isten!

1es válaszomban írtam, hogy adja el a kriptót. 39%ra lepontozva. Szerintetek a kriptó átvált@sa Eurora az nem eladás??? Ha ennyi hozzá nem értő irogat itt válaszokat, akkor rátok se bíznám még a kisujjam körmét sem 😂😂😂😂

2023. márc. 7. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
0%
Én nem pontoztalak le ha rám gondoltál. Hármas voltam.
2023. márc. 7. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
38%

De azzal, hogy eladja a kriptot meg nem veszi ki binancerol.

Azt kérdezte hogy milyen módon lehet kivenni, nem hogy milyen pénznemben.

Nem feltétlen kell neked átváltani, például kártyás vásárlásnál (akár revolutra) magától átváltja a BTC-t euróra. Persze utalásnál szükséges.


#4-es azért vagy lepontozva mert semmilyen plusz infót nem mondtál.

Ha valaki megkérdezi hogy olajfoltos lett a kabátom hogy mossam ki? És arra te azt válaszolod hogy tisztítsd ki, az helyes, de nem hasznos. Ugyanez a te válaszod..

2023. márc. 7. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
31%

6os te sem vagy egy agytröszt. A kérdés az volt, hogy utaljon BTC-t számlára. Szerintem BTC-t sehogy! Hogyan lehet kiszedni kriptót kérdés szintén arra utal, hogy eszébe sem jutott eladni.

De természetesen 6os mindent meg lehet magyarázni, úgy hogy mindenki más hülye, csak te vagy okos 😂 Addig jó, miíg van önbizalmad 😂

2023. márc. 7. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
48%

"A kérdés az volt, hogy utaljon BTC-t számlára. "

Nem, a kérdés az volt hogy hogyan tud kifizetni Binanceről. Amihez pont nem kell átváltania a BTC-t, ha Binance kártyával befizet revolutra, mivel ezt a Binance automatikusan megteszi.

Nem feltelezem hogy a kérdező azzal nincs tisztában hogy a bankszámláján nem tud BTC-t tárolni. Nekem ebből nem úgy tűnik, hogy én vagyok az aki mindenkit hülyének néz.

2023. márc. 7. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
49%

#8 szerintem menj és d*ugj egyet, ahelyett hogy itt belekötsz másokba.

Mert ugyanis én pedig rólad nem feltételezem, hogy "kielégült", harmónikus légkör vesz téged körül. Sőt, olyan szinten b@szatlan vagy, hogy már rossz olvasni az írásod....

2023. márc. 7. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Nem én kezdtem el nyafogni azon hogy lepontozták a teljesen haszontalan válaszom.
2023. márc. 7. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!