Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Lenne egy gyűjteményem, ami...

Lenne egy gyűjteményem, ami szerintem bekerülhetne a Guinness rekordokba. Hogyan működik a folyamat?

Figyelt kérdés

Találtam egy rekordot, ami nagyon hasonlít az én gyűjteményemhez. Csak neki A témával, nekem meg B-vel kapcsolatosak a tárgyak. Neki 505 darabos a gyűjteménye (vagy volt akkor), nekem most 320 (de van úton is), de ugye nem őt kell megvernem, hanem az ő mintájára tudnék újat bejelenteni.

Elkezdtem kitölteni a formot, de már az elején írja, hogy fizessek 5 fontot/eurot/dollárt. Később kell majd valamiért fizetni még? Ennyit még befizetek, de mivel ez nagyjából csak egy poén, többet nem nagyon szánnék rá :D



2023. márc. 8. 08:50
 1/3 anonim ***** válasza:
43%
Kétlem, hogy az egész folyamat csak 5 Euró lenne, ahogy azt is, hogy te a 320 darab akármivel világrekorder lennél. Biztos lehetsz benne, hogy akármit is gyűjtesz, az másnak is eszébe jutott és valszleg akad valahol a világon egy nálad is lelkesebb ember, aki többet gyűjtött össze.
2023. márc. 8. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Csak tapasztalatom szerint nem teljesen úgy működik a rendszer, hogy felkeresik aki tényleg a világon a leg-leg. Hanem, aki jelentkezik rá. Pont tudok olyat, aki valamiben a rekorder, mégis versenyeken messze van a dobogótól. De ő volt, aki végigment a folyamaton.


Plusz ennél az adott dolognál (téma nélkül) a legnagyobb gyűjtemény világrekord 1000 pár darab. Amiről tudom, hogy sokaknak több van, de nem foglalkoznak a Guinnessel, nem is tudnak a rekordról.


Ez nem kupak, vagy karkötő, vagy bármi pici, bárhol beszerezhető dolog. Lehetne több is belőle nekem, több helyről próbálom vadászni, de ha nem gyártottak ebben a témában többet, akkor nem tudok mit csinálni 🤷🏼‍♀️

2023. márc. 8. 12:23
 3/3 anonim ***** válasza:
És azt nem lehet tudni, hogy mi az? Csak mert ha elárulod, akkor sem fog senki hirtelen 321 darabot összeszedni, hogy megelőzzön. :)
2023. márc. 8. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!