Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » 18+ évesek, általában mennyit...

18+ évesek, általában mennyit költötök szerencsejátékra egy hónapban?

Figyelt kérdés

2023. márc. 11. 22:43
1 2 3 4 5
 21/43 anonim ***** válasza:
0%

@20


Látom, a matek nem erősséged. :D :D :D

2023. márc. 25. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/43 anonim ***** válasza:
100%

Neked nem erősséged.

Ha minden héten veszel, az összesen 52 esély.

Ha egyszer veszel 52-t, és persze mind különbözően töltöd ki, az 1 esélyt beszoroztad 52-vel, az 52 esély.

Pontosan hol van itt a különbség?

2023. márc. 25. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/43 anonim ***** válasza:
0%
Hát baromira egyszerű a story. Nem mindegy, hogy azt az egyetlen szem piros szemű kukoricát 52 zsákból próbálod kihúzni úgy, hogy minden zsákból egyet húzhatsz, vagy esetleg úgy, hogy egyetlen zsákból húzhatsz 52 szemet...
2023. márc. 25. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/43 anonim ***** válasza:
84%

Csakhogy itt nem egyetlen nyeremény van egy évben összesen, hanem minden héten lehetséges a nyeremény.

Tehát akkor arról van szó, hogy MINDEN zsákban ott van az a kukorica.

Akkor pedig az én változatom az igaz.

2023. márc. 25. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/43 anonim ***** válasza:
0%

Még mindig nem érted, de mindegy is.


Minden zsákban ott van az a kukorica, valóban. Csak az esély szempontjából baromira nem mindegy, hogy minden zsákból egy szemet húzhatsz ki, vagy egyetlen zsákból 52 szemet.

2023. márc. 25. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/43 anonim ***** válasza:
79%

Valóban van egy nagyon-nagyon picike különbség.

Ha minden héten húzol, akkor minden héten megvan az esélyed a főnyereményre. Összesen 52 esély.

Ha egyszer húzol, azzal egyetlen főnyereményt nyerhetsz, bár azt 52-szeres eséllyel. Ez is 52 esély.

Tehát a te módszereddel kevesebbet nyerhetsz, mert soha nem lesz pl. két főnyereményed egy évben.

2023. márc. 25. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/43 anonim ***** válasza:
50%

@26 Tudod barátom, ez a kommented igaz.


Csak az első módszerrel általában egy élet is kevés egyetlen főnyereményre, nemhogy kettőre.


Nekem viszont egy főnyeremény is elég volt, mint fentebb írtam. Azóta tőzsdén keletkezik a profit, így már az unokáimnak sem lesznek pénzügyi gondjaik.

2023. márc. 25. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/43 anonim ***** válasza:
67%

Ez viszont pusztán szerencse volt nálad, mert nem értesz a valószínűségszámításhoz.

Gyanús, hogy a tőzsdén is elmegy majd a pénz, nem jön - bár oda más képességek kellenek.


Amúgy képzeld el úgy a helyzetet, hogy egyszerre van 52 szelvényed, de a húzások között mindig újrakeverik a számokat. Akkor egészen pontosan olyanok az esélyek, mintha hetente húznál. Minden szelvénnyel megnyerheted akár a főnyereményt is.


Ha viszont nem keverik újra, akkor is ugyanolyanok az esélyek, egyetlen egyet kivéve: ha már egyszer megnyerted a főnyereményt, a maradék szelvényeiddel nem fogod ismét megnyerni.

Tehát az ilyen többszörös tipp egyértelműen rosszabb, mint az egyszeres. Csak nagyon kicsi a különbség, a való életben nem kell foglalkoznod vele.

De azért a te tipped mégis rosszabb.

2023. márc. 25. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/43 anonim ***** válasza:
0%
Még mindig nem érted a matekot, de nem baj. Nem az én gondom.
2023. márc. 25. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/43 anonim ***** válasza:
67%

Hát, ha elmebeteg vagy, akkor gondolhatod ezt.

Ha neked lenne igazad, akkor el tudtad volna magyarázni ÉRTHETŐEN és EGYÉRTELMŰEN, mint én.

Mivel nem tudod, ezért elgondolkodhatnál azon, hogy miért hiszed ezt mégis?

Megnézhetnéd, hogy valóban igaz-e, amit hiszel?

Már akkor, ha az igazságot szeretnéd tudni.

Ha nem zavar a berögzött téves gondolkodásod, akkor nem szóltam.

2023. márc. 25. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!